Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Najnowsza wersja gry 3.5 nadchodzi ! 
Autor Wiadomość
网站管理员

[Czas aktualizacji] 06/08/2015 od 08:00 do 10:00 rano
[Serwery] wszystkie
Ostatnio wielu graczy wrażało nadzieję, iż będzie możliwość jak najszybszej aktualizacji gry. Teraz oczekiwania wszystkich zostaną spełnione! W czwartek (6 sierpnia) w godzinach 08:00-10:00 zaktualizujemy grę na wszystkich serwerach. Aktualizacja potrwa 2 godziny. W tym czasie nie będzie możliwości korzystania z gry. Po aktualizacji, serwery zostaną ponownie otwarte. Zapraszamy do nowej wersji gry już wkrótce!

Nowości i usprawnienia, które znajdą się w wersji 3.5:
1. Możliwość zdobycia wyższego poziomu - do 120 włącznie;
2. Zaktualizowany interfejs gry;
3. Zestawy zbroi
 Dodaliśmy nowy interfejs zestawów zbroi. Jest on aktywowany równocześnie ze scenariuszami.
 W interfejsie zestawów można ulepszać zdolności ekwipunku, automatycznie ulepszać aż do pojawienia się pożądanej zdolności i dopasowywać zdolności do wymogów scalanych zestawów.
 Po odblokowaniu interfejsu zestawów, zostaną w nim wyświetlone wszystkie istniejące w grze zestawy zbroi.
4. Strefa handlu
 Od teraz można przeprowadzać transakcje z kupcami ze strefy handlu używając przedmiotów z gry.
5. Astrologia
Poziom odblokowania Opis zdolności
75 Przy odświeżaniu sklepu istnieje szansa pojawienia się fioletowego ekwipunku ze zdolnościami na poziomie 3 gwiazdek.
80 Można wymienić nowy poziom ulepszenia u kupca.
85 Można wymienić ulepszenie umiejętności u kupca.
90 Można wymienić boskie ulepszenie u kupca.
100 Można wymienić fragmenty planu wykucia zbroi u kupca.
101 Nagroda stali za 100 lojalności
103 Ulepszenie batów w więzieniu za złoto
104 Zwiększenie limitu rogów werbunku o 30
106 Większa nagroda zasobów wojskowych
108 Limit modlitw podniesiony o 15
109 Używając czaru przywrócenia w celu odbudowania wieży strażniczej można zdobyć próbę ulepszenia.
111 Używając czaru zniszczenia wieży strażniczej można zdobyć stal w nagrodę.
113 Większa premia godzinowa
114 Limit darmowych miraży zwiększony o 30
116 Zwiększony zysk z targu
118 Limit skrzyń ze skarbami na Liście Osiągnięć zwiększony o 50
119 Zwiększenie proporcji bonusu zasobów za sprawowanie urzędu.

6. Więzienie lvl. 1, gildia magów lvl.1 i kuźnia lvl.1
Dodaliśmy możliwość odblokowania powyższych modułów za pomocą złota itp.

Będziemy nieustannie pracować nad dostarczeniem Wam jak najlepszej gry!

Pozdrawiamy i dziękujemy za wsparcie.

Zespół Anger of Kingdoms Polska

Obrazek

2015-08-04 8:27

Cytuj:
6. Więzienie lvl. 1, gildia magów lvl.1 i kuźnia lvl.1
Dodaliśmy możliwość odblokowania powyższych modułów za pomocą złota itp.

A co jak ktoś ma wykupione za kupony pierwsze poziomy budynków ? Będzie to jakoś zrekompensowane ? bo trochę kuponów na to zostało przeznaczone.

2015-08-04 18:44

wszystko fajnie ale czat nie działa! i grafika ok pozmieniana ale okna przegladarki sie zrobily dziwne... nie powieksza sie samo tylko taka miniaturka... wczesniej bylo lepiej tak ma byc czy to błąd ?

2015-08-06 8:55

witam prosze o szybkie naprawienie czatu bo jest niezbedny do zadan i tak pozatym kolory a minimapie maja byc takie blade? bo wyglada to o wiele gorzej niz wczesniej :/ i dołaczam sie do pytanie kolegi powyzej ale reszta zmian bardzo mi sie podoba

2015-08-06 8:59

no dziekuje za naprawe czatu :) wszystkie nowosci sa bardzo fajne poza jedna kto wymyslił zeby zamiast czasu rekrutacji i expa gienka na poł okna była nazwa strategi gienka na co to komu potrzebne to ja nie wiem :/ :shock:

2015-08-06 15:34

A takie dodatkowe pytanie. Czemu po podbiciu zamku lub rozgromieniu zwiadowców wyświetla że powinienem wraz z expem i innym bonusem otrzymać żywność? Której nie dodaje. Bo nie wiem czy nie rozumiem czy to kolejny bug gry. Teraz to taka fatamorgana ;) Fajnie by było dostawać to jedzonko albo może powinniście to usunąć ? aa również zdobywanie zamków powinna być informacja że jest blokada gdy na 89lvl zdobyłem 1000 zamków i więcej juz mi nie zalicza... od graczy usłyszałem ze od 90 lvl dopiero zacznie mi zaliczać... a Co by było gdyby nie grał zemną żaden bardziej doświadczony gracz?

2015-08-07 7:50

Co do żywności to również chciałbym się zapytać dlaczego nie dodaje nagrody żywności mimo iż jest wyświetlana taka informacja po zdobyciu miasta. Pytanie jest tym ważniejsze że nie są to małe ilości

2015-08-07 21:14

Cytuj:
103 Ulepszenie batów w więzieniu za diamenty

W astrologii jest napisane że za złoto, a nie za diamenty.

2015-09-01 19:04
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]