Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Ankieta 
Autor Wiadomość

rhesus? W maju? Jaki post? Wątek "ankieta" pojawił się 7 września... Aktualizacja gry jest przygotowana, nie wiemy jakie zmiany będą wdrażane, a jakie nie. Propozycje, błędy przesyłamy - bo od tego jesteśmy. Nie wyobrażam sobie, żeby osoby "tworzące" grę siedziały i bawiły się w odpowiadanie i w dyskusje na temat propozycji. Gdyby była taka organizacja pracy to już na pewno nie szybko doczekalibyśmy się jakiejkolwiek aktualizacji.
Connan, jakich dyskusji oczekujesz? Przeprowadziłam z Tobą dyskusje odnośnie Twojej jednej propozycji, czyżby nie spodobało się moje negatywne podejście do Twojej zachcianki?

Nie wiem jakie propozycje będą wdrożone, trochę ich zostało przesłanych, nie tylko te które pojawiły się tutaj, ale te które pojawiały się na forum w innych wątkach i w rozmowie z graczami. Aktualnie jakim prawem oceniacie cokolwiek w momencie gdy jeszcze nie pojawiła się aktualizacja? Czy może uważacie, że macie takie prawo, bo była aktualizacja wcześniejsza, a nie uwzględnili Waszych propozycji które sobie pisaliście gdzieś na czatach? Tylko szkoda, że na forum jakiejś wielkiej aktywności, "burzy mózgów" w tych tematach nie było.

2015-09-27 19:00

Przestańcie kretyńsko łączyć serwery. Jeśli jedynym celem łączenia serwerów jest zwiększenie liczby graczy to osoba, która na to wpadła jest skończonym debilem. Łączycie serwery dzięki którym jedna frakcja robi się jeszcze mocniejsza niż była a pozostałe jeszcze słabsze. Jaki to ma sens? Osobom, którym się ciężko grało gra się jeszcze ciężej.

2015-09-27 20:28

Dyskusji na temat poszczególnych propozycji.A tam na górze nie siedza swiete krówki,ażeby sami lub waszymi ustami nam odpowiedzieć.No ok,czekajmy co tez nam przygotowali

2015-09-27 20:32

fdsfs, to jest Twoja opinia, jest temat odnośnie łączenia serwerów i część z osób komentujących tam popiera takie działanie.

connan, jeśli stworzysz porządną wypowiedź odnośnie swoich propozycji i krytyki gry, z dobrymi argumentami, która jest poprawna językowo, stylistycznie i będzie miała jakikolwiek sens, to chętnie prześlę ją dalej. [Tylko tyle mogę zrobić - jestem modem, nie odpowiadam za sprawy techniczne, chce ułatwić kontakt z graczami i obudzić forum]
Jednak według mnie zasada propozycji powinna działać w ten sposób, że są one dyskutowane wśród graczy na forum i te z największą liczbą głosów \"za\" i te możliwe do spełnienia byłyby wprowadzane w życie. Bo dyskusja na temat propozycji z osobami odpowiadającymi za sprawy techniczne, czy za cały wygląd gry jest czymś całkowicie absurdalny.

2015-09-27 21:42

Proszę o podawanie wykazów ekwipunku na bieżąco. aktualnie do 120 a potem dalej

2015-10-09 11:37

Oszka podaj uzasadnienie połczenia s19 i s20. Z s20 zniknie cały sojusz (wszyscy rezygnujemy) a na s19 prawnie nikt w sojuszu ani w imperium nie gra. Wiec gdzie tu logika?

2015-10-13 23:58

Dzień dobry :)

To może wypunktuję co mnie osobiście przeszkadza w grze:
1. jest za dużo/za często tzw. "wydarzeń", które dla graczy na wyższych poziomach po prostu przestały być ciekawe. Bo nagrody jakie się za nie otrzymuje są już nie warte zachodu. Na przykładzie "Poznaj bohatera" co to za motywacja do zrobienia tego zadania skoro można z niego dostać kryształ 15/15, który gracze już po prostu sprzedają? Darmowe miraże i nędzne ilości stali nie są warte strat wojska (jedzenia),
2. uważam, że podczas "państwówek" zadania z "wykoksowanymi" jednostkami mieczy, rumaków, itd. po prostu zaburzają balans bitwy bo zawsze pojawią się tam gdzie odbywa się "państwówka", na czas bitew o 10, 15 i 20 powinny być przerwy w wychodzeniu konwojów,
3. łączenie serwerów - fajna sprawa, daje nowe wyzwania, ale mimo wszystko tworzą się ogromne dysproporcje pomiędzy frakcjami, które niektórym dają bodziec do gry, a niestety gro osób rezygnuje :( jakoś inaczej powinno być to zbalansowane, nie wiem może zamiast 2 łączyć 4 serwery i może wtedy byłby lepszy balans pomiędzy frakcjami,
4. kopalnia światowa - śmieszne ilości stali, zdecydowanie limity powinny zostać tu podniesione,
5. multikonta w przeciwnych frakcjach na jednym serwerze - jak ktoś ma czas i fantazję niech sobie ma 15 kont ale w jednej frakcji, powinno nie być możliwości gry z jednego IP w różnych frakcjach.

I na koniec taka ciekawostka i jednocześnie pytanie do osób, które będą potrafiły mi odpowiedzieć, jak to jest możliwe, że mamy u siebie na serwerze osobę, która jest zawsze w miejscu gdzie za chwilę rozpocznie się bitwa państwowa? Nie jest to obserwacja zdarzenia incydentalnego ale niestety norma. Nie wiem skąd ta osoba otrzymuje informację o lokalizacji bitwy, ale przyznam, że jest to sytuacja mocno irytująca i zniechęcająca do dalszej gry.

2015-10-14 16:05

Cytuj:
I na koniec taka ciekawostka i jednocześnie pytanie do osób, które będą potrafiły mi odpowiedzieć, jak to jest możliwe, że mamy u siebie na serwerze osobę, która jest zawsze w miejscu gdzie za chwilę rozpocznie się bitwa państwowa? Nie jest to obserwacja zdarzenia incydentalnego ale niestety norma. Nie wiem skąd ta osoba otrzymuje informację o lokalizacji bitwy, ale przyznam, że jest to sytuacja mocno irytująca i zniechęcająca do dalszej gry.

Widzę, że nie tylko ja to zauważyłem. Lepiej, mam wrażenie, że ktoś się potrafi "teleprotować" do twierdzy, gdzie nie ma normalnego dojścia, bo jest zablokowane.

2015-10-19 14:33
Zobacz profil WWW

teleportacji nie ma żadnej, poprostu trzeba obserwować mapę. Często jest tak, że ktoś wchodzi szarżą a następnie frakcja traci za chwilę miasto skąd była szarża i przejścia już nie ma. Potem wchodzi róg i tyle.

2015-10-19 14:59

Następny ewent dla małych dzieci.Po 1 godzinie nie ma już co robić.Popracujcie nad nim(wiecej miast do zdobycia,atrakcyjniejsze nagrody itp) a co z Aktualizacją???????Miesiąc siedzimy bez możliwisci rozwoju.Jak to bedzię ponownie 10 lvli to ja podziekuje za taką gre i nie zostane Vip 10-buhahaha.Sami policzcie ile stracicie kasy jesli się nie wezniecie do roboty

2015-10-25 11:18
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona