Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Połączone serwery !! 
Autor Wiadomość

Połączenie serwów 5 i 6 to był przekręt albo głupota. Ktos chyba był pijany łącząc nacje które jedna od drugiej zaczęła dzielic taka przepasc ze gra straciła sens.
Było to zrobione celowo ? jaki był powód ? Macie w du..ie swoich graczy na których zarabiacie ?
Ludzie od poczatku istnienia serwera kupowali diaxy tracili czas by stworzyc silne panstwo a ktos niekompetentny jednym ruchem to zniszczył.
Jaka teraz ma być rekompensata dla ludzi którzy duzo włożyli w gre ? 50 diaxów:/ bez komentarza bo musiałbym poprzeklinać
Narzekających ludzi nie zabraknie dzieci siedzacych całymi dniami przed kompem tez nie, dlatego zapewne was to nie obchodzi ze ktos tam gdzies jest niezadowolony z waszych decyzji i raczej jeden po drugi przestaje juz grac bo po co grac w cos co po czasie zostanie zniszczone :/ Pozdro dla ekipy

2015-07-06 18:15

Ja również z powodu połączenia serwerów niestety nasze państwa nie zyskało na tym nic, a nawet straciło mieliśmy w wojnie zwycięstw więcej, a nam tego nie zaliczono, ludzie stracili sens gry i przestali się już w nią angażować tak jak wcześniej, stracony czas w grze. I jeszcze jedno nasyłany jest jakiś osobnik, który namawia do kupowania diaxów bo bez nich sobie nie damy rady co to ma być????

2015-07-06 18:22

katastrofa i wielki dramat dla nas za wszelkie starania i ulepszenia na ktore tak ciezko pracowalismy jako zespol poszło w jednej chwili..... oddajcie nam nasz serwer!!!!

2015-07-06 18:34

Dołanczam się do poprzednich wypowiedzi, to jest skandal to co zostało zrobione przez nie wiem kogo, bo twórca gry by jej tak nie spieprzył łącząc serwer 5 i 6.Mieliśmy świetną drużynę i mocną, zgrany team i Wy to zniszczyliście, to nie jest gra , walka -tylko rąbanka pospolita.Punkty ,które zdobyła żólta druzyna dlaczego nie przeszły na naszą korzyść. Jeszcze jest jedna sprawa. Proszę o skontrolowanie osoby która jest u drużyny czerwonych ( KING ), i podszywa się też do naszej drużyny w innej nazwie. Po odrzuceniu jego propozycji kupowania diamentów, zaczął nas wyzywać. Mam zdjęcia tych wypowiedzi jego najpierw propozycji a potem wyzwiska. informując go iż zgłoszę to twórcom, powiedział że nic mu nie zrobicie iż moderatorka jest jego koleżanką. Jeżeli nie zainterweniujecie i nie usuniecie jego konta, również z moderatorką, to sprawa znajdzie interwencję w innym miejscu, ja sobie nie pozwolę wyzywać się od \"szmat\", przez jakiegoś smarka, bo jestem poważną osobą i jak państwo wiecie duuuuuuużo włożyłam w grę, którą ot tak mogę skasować. Proszę o zajęcie stanowiska i odpowiedź.

2015-07-06 18:50

My gracze serwera s6 jesteśmy mega niezadowoleni i zniesmaczeni tym jak nas potraktowano.Nikt nie pytał nas o opinię ani o zgodę w związku z połączeniem serwerów. Długo pracowaliśmy na nasz dobry wynik w hordzie i zgranie jako dużyny. WY JEDNYM RUCHEM ZNISZCZYLIŚĆIE NASZE TRUDY, I ZNIECHĘCILIŚCIE DO GRY WIELU DOBRYCH GRACZY. ODDAJCIE NAM SERWER!!!!!!!!

2015-07-06 18:54

Witam ponownie. Widzę, że nic nie zrobiliście w sprawie Kinga-u nas camel , który wyzywał kolegę z gry ( kalatemm ....................................... itd,)tego było więcej ale ja nie używam takich zwrotów, jak większość moich znajomych z gry, a dzisiaj od drużyny czerwonych dołączył znowu do nas ( kret ) onno, który zwyzywał mnie od debili. Ja robię zdjęcia tych wszystkich wyzwisk i poniżeń, jeżeli nie będzie interwencji z waszej strony i te osoby nie zostaną usunięte z gry, bo nawet nie raczono nam odpisać w tej sprawie, jak również w sprawie koleżanki( moderatorki) z drużyną czerwonych, która wszystko donosi drużynie czerwonych, znają każdy nasz krok, a wiem że takie rzeczy można sprawdzić., To zgłoszę tę grę, znajdę gdzie trzeba, aby jeśli nie wy to ktoś na pewno zaiterweniuje. Dla mnie ta gra najpierw była urocza w serwerze 6, jednak teraz jest to zwykła rąbanka, a nie pojedynek drużyn. Coraz częściej zastanawiam się, jak również moja drużyna o zrezygnowaniu, więc co wtedy zrobicie, znowu połączycie serwery- życzę powodzenia. Ja , jak również moi znajomi nie pozwolimy sobie aby jakiś smark nas wyzywał. Jesteśmy statecznymi osobami, żonatymi, mającymi dzieci, nawet wnuki. To wy jesteście od tego aby kontrolować takie zdarzenia i szybko rozwiązywać sprawy jeżeli takowe są zgłaszane. Uważam również to połączenie za jeden wielki przekręt, tak jak to mówił camel-king, że jak nie będziemy kupować diamentów to gra nasza będzie przegrana, tym też ktoś powinien się zająć, ale już koniec z doładowaniami. Gra znowu upadnie.

Gracz AGAPO

2015-07-07 21:46

ja się odwołuje z moj mi kolegami z serwera 6 bo nam się niepodobają takie połoczenia teraz trzeba cały dzien siedziec a kiedyś kilka godzin i bylismy zgrana grupą i fajnie sie grało a teraz 24 h jest ............... zróbcie coś z tym ja jestem i niech spowrotem odłoczą nasz
na koniec poczta domnie i numer 733024320 domel121@op.pl prosze o kontakt z admistratorem bo bedzie to zgłoszone korupcja w administraci i moderatorka

2015-07-08 21:17

oj rany gram z wami na serwerze i nie ma az tak zle a co do kinga sie nie udzielam bo do nas (niebieskich) tez wchodził i obrazał graczy.Jak dla mnie połaczenie serwerow było czyms dobrym bo nie wiem jak u was ale na s5 w hordzie nie było prawie nikogo u nas tak samo a redow cała masa.Dla mnie połaczaczenie serwerow wprowadziło zycie,wyrownało szanse kazdej frakcji i stworzyło wyzwanie i wysoki poziom trudnosci co lubie w kazdej dobrej grze :) z pozdrowieniami król niebieskich :)

2015-09-01 19:01

Jak widać zdania w kwestii połączenia serwerów są podzielone.
Jeżeli chodzi o graczy którzy wyzywają etc.. można ich w czacie (w grze) zablokować.
Nie ma żadnych tajemniczych moderatorek które mogłyby mieć wpływ na grę. Ja jestem jedynym moderatorem i mam dostęp tylko do forum oraz kontakt z obsługą gry w Chinach.

2015-09-01 21:45

[quote="connan99"]oj rany gram z wami na serwerze i nie ma az tak zle a co do kinga sie nie udzielam bo do nas (niebieskich) tez wchodził i obrazał graczy.Jak dla mnie połaczenie serwerow było czyms dobrym bo nie wiem jak u was ale na s5 w hordzie nie było prawie nikogo u nas tak samo a redow cała masa.Dla mnie połaczaczenie serwerow wprowadziło zycie,wyrownało szanse kazdej frakcji i stworzyło wyzwanie i wysoki poziom trudnosci co lubie w kazdej dobrej grze :) z pozdrowieniami król niebieskich :)[/quote]
Popieram,na s10 w hordzie 2-3 osoby graja,wiec czekamy na połączenie z S11 .

2015-09-13 10:38
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona