Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Znowu stoimy z rozwojem 
Autor Wiadomość

Ja jestem tylko moderatorem forum, zgłaszam błędy i propozycje jakie były poruszone na forum lub jakie sama zauważyłam w grze, to które z nich zostaną spełnione to już nie ode mnie zależy. Napisałam tylko powody dla którego Twoja propozycja może wydawać się absurdalna. Nie musisz po raz kolejny podkreślać ile pieniędzy wyłożyłeś w tą grę. Anger of kingdoms jest grą darmową, tak więc szanse pomiędzy osobami kupującymi diaxy i tymi nie wydającymi ich muszą być w jakimś tam stopniu wyrównane.

2015-09-26 18:37

Z najnowszych informacji uzyskanych od administracji wynika, że w nowej wersji gry, która wejdzie w październiku bdb. będzie możliwość pozyskania w tawernie piątego rycerza. Zostanie też odblokowany poziom państwa. W wojnach międzyserwerowych, które w końcu ruszą będzie można uzyskać w nagrodę kupony. Wszystkie opisy o nowej wersji przed aktualizacji będą opublikowane.

2015-09-29 9:01

[quote="warijat"]Jak w temacie,po raz kolejny nie nadarzają z rozwojem gry.Ciekawe jak długo bedziemy stać na 120 lvl-u bez expa,brakiem zaliczania zdobytych miast,pojedynków itp.Mam nadzieje,że jak już rozwiną grę do odpowiednich poziomów,to pomyślą o odpowiedniej rekompesacie.Proszę o uwagi a szczególnie tych,co osiągają kres mozliwosci na dany moment tej gry.Pozdro all[/quote]
bo jestes niebieski i macie swoje kombinowanie z zółtymi oraz za to ze kocurrro i andy znaja miasta z zadan mimo ze jest jeszcze godzina do zadania
:lol:

2015-10-02 20:09

Halooo,kiedy ta aktualizacja?Oszka dzałasz coś,bo narazie to się troche pomądrzyłaś,ale nic z tego dla nas nie wynikło-buhaha

2015-10-05 8:39

Cytuj:
Ja jestem tylko moderatorem forum, zgłaszam błędy i propozycje jakie były poruszone na forum lub jakie sama zauważyłam w grze, to które z nich zostaną spełnione to już nie ode mnie zależy.

Cytuj:
wydaje Ci się, że każdy odpowiadający za grę ma nadprzyrodzone moce, tak więc błędy, brak aktualizacji to tylko brak chęci, a nie fakt że potrzeba w to włożyć trochę pracy i wymaga to jednak odrobiny czasu.

Cytuj:
Bez nerwów czekajmy na nową wersję która będzie jak pisałem wkrótce.

sjp:
wkrótce - po upływie krótkiego czasu; niedługo, niebawem, niezadługo - określenie, że coś stanie się wkrótce nie jest konkretnym określeniem w czasie, dodam też, że czas jest pojęciem względnym [relatywizm].

Przeczytaj to co przytoczyłam kilka razy i postaraj się to zrozumieć.

2015-10-05 10:33

My jesteśmy dzieci z gimnazjum,wiec proszę do nas pisać bardziej przystępnym jezykiem.A to co zacytowałas nic nam nie przekazało,no moze tylko to wiem że nic nie wiem.Jesli bedą jakies konkrety to proszę o info.Pozdrawiam

2015-10-05 11:36

Czytanie ze zrozumieniem jest już na poziomie podstawówki, więc "bycie w gimnazjum" niczego nie usprawiedliwia.
Reasumując [czyli podsumowując]:
1. Moderator forum odpowiada za forum, czyli odpowiada na pytania - na które może odpowiedzieć i przekazuje różne informacje.
2. Wiem, że będzie aktualizacja - jest w trakcie przygotowania, wymaga to czasu i jest zależne od pracy innych osób, a więc konkretnego terminu ja nie znam.
3. Wszystkie informacje jakie do mnie docierają przekazuję.

2015-10-05 15:13

Haloooo,długo bedziemy stać z tym rozwojem?Kopalnie mi juz staneły a tu nic sie nie dzieje,żadnego info.Fan przełom wrzesnia i pażdziernika pomylił ci się z przełomem Dunajca chyba-buhaha

2015-10-12 8:01

Conan
Cytuj:
Z najnowszych informacji uzyskanych od administracji wynika, że w nowej wersji gry, która wejdzie w październiku

Spójrz w kalendarz- jest 12 października. Do końca października zostały 3 tyg.

2015-10-12 9:53

Dzisiaj otrzymałem informację od operatora gry, z której wynika że aktualizacja wprowadzona zostanie w październiku. Data nie jest jeszcze znana.

2015-10-12 10:01
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona