Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
event Doświadczenie za szybki event 
Autor Wiadomość

hehe mam niezła grzane z tego eventu - ponieważ on nie jest dla osób które osiągnęły wysoki lvl- czyli jakieś 80% graczy
jak sobie pomyśle ze mam zdobyć 189 mnl expa w 5 dni to śmiech ogarnia mnie masakryczny. Pomijam to ze nie raz i nie dwa nie mogłem korzystać z tego eventu choćby dla tego ze miałem maksymalny lvl a administratorzy z uporem maniaka dawali go.

proponuje ale zmniejszyć progi albo go w ogolę zlikwidować.

pozdrawiam

2015-12-16 11:48

hello6fdhsajfikeiofjdlsajfkldsjfkljdsklfjdskfjiejflkdsjafljdksklfajioejflkdjsafjdskfjakldsjfklsdjfdsfds napisał(a):
hehe mam niezła grzane z tego eventu - ponieważ on nie jest dla osób które osiągnęły wysoki lvl- czyli jakieś 80% graczy
jak sobie pomyśle ze mam zdobyć 189 mnl expa w 5 dni to śmiech ogarnia mnie masakryczny. Pomijam to ze nie raz i nie dwa nie mogłem korzystać z tego eventu choćby dla tego ze miałem maksymalny lvl a administratorzy z uporem maniaka dawali go.

proponuje ale zmniejszyć progi albo go w ogolę zlikwidować.

pozdrawiam

test

2016-01-21 4:38

To samo u mnie,expo zrobilem ale co z tego.Zacząłem na poziomie 129.084 i nie moglem go zrobic,bo pierwsza nagroda była na poziomie 130.084,a jak wiadomo na 130 lvl jest narazie stop z dalszym rozwojem

2016-01-21 5:30
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]