Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Brak banów za bluzgi i nietolerancje-info i opinie 
Autor Wiadomość

Jak w temacie,jest cześć graczy którzy nagminnie ubliżają innym,wyśmiewaja a nawet grożą.Dziwi mnie i innych brak reakcji ze strony suportu.Pierwszy raz spotkałem grę,gdzie istnieje na to przyzwolenie i gracze ci nie dostają banów czasowych(żeby się opamiętali)a jak to nie pomoże to stale zablokowanie konta.Rozumiem ze chcecie mieć jak najwięcej graczy ale nie za taką cene panowie i panie.Proszę o wyrażanie tu swojej opini,a nawet podawanie konkretnych przykładów chamstwa i nietolerancji.Mam nadzieje że mod popchnie to dalej i w końcu będzie konkretna reakcja suportu w tej kwesti.Pozdrawiam

2016-01-10 12:38

Bluzgi to jedno, najpierw trzeba by uporządkować chat by nie był wykorzystywany do rozmawiania o prywatnych rzeczach. Od tego jest tryb prywatny, lecz większość graczy najwidoczniej o tym nie wie i wykorzystuje go do celów obgadywania innych graczy. Sęk w tym że ci inni gracze nie mogą tego zdementować bo są w blokadzie . Jak można dodawać kogoś do blokady a następnie pisac o nim niestworzone rzeczy na ogólnym chacie bez możliwości wypowiedzenia się danej osobie? Najwidoczniej boli to osoby które notorycznie kogoś blokuja że ktoś śmiał im powiedzieć coś prawdziwego. typowe dziecinne zachowanie gdy boli się spojrzeć prawdzie w oczy a następnie płakać jacy to wszyscy są okropni.

2016-01-10 12:57

Jeżeli ktoś wyzywa ,wyśmiewa za niewiedze itp,to dostaje blokadę,bo to jedyna obrona przed chamstwem teraz.Jeśli by była rozmowa rzeczowa i na poziomie,to nikt cie nie zablokuje.Można wtedy dyskutować na każdy temat

2016-01-10 13:02

Ale o to właśnie chodzi... blokujecie każdego kto śmie się wypowiedzieć i ma swoje zdanie. Jeśli nie pasuje do waszego to jest tekst typu " co ty pier..." i ty zakładasz wątek o chamstwie?

2016-01-10 13:50

Po pierwsze ta oddzywka którą sugerujesz nie jest moja,po drugie nie dostajecie bloka za inne zdanie,tylko za oddzywke typu(to jedna z najłagodniejszych) ,,Co ty wiesz debilu o tym czy o tym itp "

2016-01-10 14:01

Nigdy ci tak nie pisałem. Poza tym myszka z wami normalnie dyskutowała i co? to samo. A ta odzywka tyczy się twojego ulubionego kolegi więc jego też należało by zbanować, zgadza się?

2016-01-10 14:23

Dobra napisze to tu bo tam masz mnie w zablokowanych, Czemu nikt nie idzie na roga jak rzucisz? ponieważ nikt nie pójdzie zajmować xeldar bo niebiescy i tak to zajma. Niech to w końcu dotrze do ciebie że to redzi nie powinni zdobywać punktów!!dlatego są na redach bo im też zależy by nie podbili lvl państwa.. czemu dla ciebie to jest nielogiczne??? Nie masz pojęcia o taktyce i zauważ że wszyscy już o tym wiedzą i nie idą na niebieskich...

2016-01-10 15:21

Heh,a czemu to redy nie maja mieć pkt?Własnie ze niech dojda i wszyscy ruszymy z tego samego poziomu.Ty tak zdecydowałes?Miales swoja szanse i co wyszlo?Naszymi wrogami najwiekszymi sa smerfy i nic tego nie zmieni.A teraz koniec tego offtopu.Prosze pisac na temat,a nie polemizować tu o czym innym

2016-01-10 15:55

Zaraz ja Was tutaj zbanuje jak będziecie się kłócić... A jeśli chodzi o bany w grze... Brakuje tego, racja. Postaram się podrzucić gdzie trzeba ten temat z propozycjami rozwiązania problemu. I chyba tyle z mojej strony.
A Wy trochę spokojniej. Rozumiem, że to emocjonująca gra, ale proszę się nie sprzeczać... ;)

2016-01-10 16:16

Jakos reakcji nie widać? :lol:

2016-01-16 16:07
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona