Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
ciekawa rekacja forum na krytykę ze strony graczy 
Autor Wiadomość

Jak temu id.. który na screenie tak się ładnie wypowiadał napisałem żeby sie trochę przychamował bo grają tu również dzieciaki to odpisał że ma wyje...e. Gra też nie jest +18 a ludzie to czytają. Więc powód zdjęcia linka ze screenem raczej z d..
Jak na razie to wszystko wskazuje na to ze niektóre świnie są równiejsze od innych, jakież to orwellowskie. Już suportowi zadałem pytanie - ile im trzeba doładować żeby sobie móc na takie rzeczy bezkarnie pozwalać. A Wy, niestety, tylko to teraz potwierdzacie. Szkoda.

Oszka - wiem jak zoptymalizowac kompa do szybkiej i stabilnej pracy. Siedzę w tym od 20-tu lat. Dzięki za "dobre" rady ale od tego raczej się zaczyna zanim się szuka głębiej. Więc jak Ci pisze że ta gra ma optymalizację do bani to możesz być pewna, że wszelkie możliwe sposoby żeby ją przyspieszyć/ustabilizować/zoptymalizować już dawno wypróbowałem.

2016-06-09 22:09

Nikt nie jest w stanie monitorować czatów 24h na dobę. Nikt też ich nie sprawdza codziennie czy nie było jakiś niecenzuralnych słów. Nie wiem jak wyglądały zgłoszenia, ani nic na ten temat, nie ja decyduje o banach. To co jest na forum jest dostępne zawsze, to co jest na czacie za to znika, więc zniknięcie screena wcale takie z dziury nie jest.

To jakim cudem mój pececiak ze średniowiecznymi wnętrznościami jakoś ciągnie grę zadowalająco? A co do poziomu moich rad, to nie jesteśmy na forum specjalizującym się w danym temacie, nie jestem w stanie każdego prześwietlić jeśli chodzi o wiedzę dotyczącą technologii, więc uznajmy je za dobre dla ogółu. ;)

2016-06-09 23:40

Co do bugów - podstawowy i naaajbardziej wkur....zający

Kiedy mają się odpalić miasta - to szybkie nabijanie osiągnięć które weszło po aktualizacji - za groma nie idzie czasem (często) wejść do widoku bitwy, mało tego gra ma zawias wedle humoru - minuta, pięć, czasem do resetu

Dostaję przez to urwicy. I nie tylko ja

Aha - niezależnie od przeglądarki - firefox, chrome, IE, Maxthon, Klient LO - wszystko zaktualizowane na max

2016-06-19 11:59
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3