Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
ciekawa rekacja forum na krytykę ze strony graczy 
Autor Wiadomość

Gracz o nicku scigacz napisał wczoraj (25 maj) 2 posty krytykujące grę i adminów. Szybciutko zostały usunięte. Szkoda że admini i support nie reaguje tak szybko kiedy pisze się do nich prośby o zrobienie porządku z graczami łamiącymi regulamin (wulgaryzmy i obrażanie graczy) - jak widać orvellowskie zwierzęta równe i równiejsze są tu mile widziane.

2016-05-26 11:38

Bo to Prawda. ile razy prosiłem o zrobieniu porządku z pewnymi graczami którzy specjalnie wchodzą na konta innych nacji i wyzywają. Widać są równi i równiejsi. Widać wystarczy wywalić 15 tys. na grę i pełna swoboda zapewniona.

2016-05-26 11:42

A poprawnie zgłaszacie tych graczy? Czyli screen z widocznym czasem systemowym i z wulgaryzmami wysłane do GM?
Niestety tego posta krytykującego nie udało mi się zobaczyć, więc nie będę oceniać czy dobrze, że był usunięty czy nie. Bo krytyka ma być konstruktywna, a nie ma polegać na przeklinaniu wszystkich związanych z grą i używaniu wulgaryzmów - a takie zachowanie jest dość typowe. No ale nie widziałam, więc nie wiem.
Jeśli jest aż taki problem z tego typu graczami, to zakładać wątek, wrzucać screeny, dokładnie opisać sytuację i będę osobiście paczki z graczami do banów wysyłać. Tylko, że jeśli prowokacja jest z innej strony, lub odpowiadacie tak samo cięto, to nie obiecuje, że i Wam się ban nie dostanie.

2016-05-26 19:12

Treść wczorajszego postu sciqacza - który został usunięty. Sam scigacz natomiast został zbanowany na forum

Cytuj:
Post syf kiła i mogiła
i tyle co w temacie - ta gra to jeden wielki szajs. Gra oryginalna - wietnamska - jest grywalna, postawiona na dobrych serwerach. I nie kosztuje dużo. Gra w wersji europejskiej - siegelord - jest 2-krotnie droższa od wietnamskiej, chociaż dalej dość grywalna. Gra w wersji polskiej jest 3 krotnie droższa od siegelorda, z gównianą optymalizacją, serwerami z odzysku postawionymi chyba na kubie. SYF KIŁA I MOGIŁA. A na dodatek - jak zwykle: niebieski bug i ciągłe błędy

2016-05-26 19:46

posty zawierające wulgaryzmy będą usuwane, jak ktoś cytuje post to nie należy go modyfikować bo to już nie cytat ;)
co do porządku na forum to nasza działka z oszką a w kwestii gry niestety nasze możliwości są praktycznie żadne. Co najwyżej możemy pisać i prosić o szybszą reakcję w niektórych kwestiach co jednak nie zawsze wychodzi.

2016-05-27 12:43

Aha, czyli płaczecie za postem który był zwykłym wylewaniem żali, a nic szczególnego nie wniósł.
Chcecie naprawione bugi, to jest wątek odnośnie błędów gry, gdy prosiłam o pomoc w wypisaniu błędów z nazwami miast, to brakło chętnych do pisania postów... Ja nie jestem wstanie wyłapać wszystkich błędów, a jednak droga przez forum jest trochę prostsza niż zgłaszanie błędów na GM. Ciągle słyszę o bugach, a jakoś niewiele tak na szybko gracze potrafią mi ich podać ;)

Co do opłat. Nie wiem 'kogo' jest wersja wietnamska, Siegelord jest platformy 37games, anger of kingdoms należy do grupy OasisGames, różnicę więc będą i nie ma co tych wersji porównywać. Choćby dlatego, że to jest zupełnie inna wielkość tych grup, a więc i budżet, popularność, ilość produktów jest zupełnie inna, a to wszystko rzutuje na ceny.

2016-05-27 20:28

Wszystkie gry które wymieniłem działają na tym samym silniku. Gra wietnamska jest już do 180lvl, siegelord 160 albo 170. Ciekawe dlaczego oas traktuje nas jak dojną krowę? A najlepsze ze nie daje nic w zamian. Zrobienie "aktualizacji" po kilku miesiacach narzekania ze strony graczy trudno nazwac wsparciem ze strony własciciela platformy.

Co do zgłaszania "upierdliwych" multikont dla GM - sorki ale to jakas paranoja. Skoro to taka niewielka platforma to pewnie graczy też mniej - tym bardziej dziwi czas oczekiwania na odpowiedż ze strony GM przekraczający miesiąc czasu.

W kwestii postów - mojego wylewania żali - czego się spodziewacie? Ludzie wpłacają realną kasę i chcą grać w miarę komfortowo. Jeżeli GM ma w d... graczy i nie odpowiada na zgłaszane problemy, a na dodatek rżnie nas na kasę, to tak będzie. Czyżby was tak strasznie zabolało że ktos wreszcie użył mocnych słów żebyscie się trochę ogarnęli?

2016-05-29 12:48

Tylko chyba raczej poziomy, już nie należą do głównej części kodu. Więc trochę ślepy strzał w Twoim nawiązaniu do silnika gry. A w Siegelord jest ich 150 jak już.

Nie umiem powiedzieć ilu jest graczy, ale mogę powiedzieć że czasem formułowanie zdań przez niektórych jest tak zadziwiające, że może faktycznie miesiąc trwać rozszyfrowanie danego wpisu ;) No i też dlatego wychodzę z propozycją korzystania aktywniej z tego forum, szczególnie jeśli chodzi o błędy, wtedy może rzeczywiście coś ruszy.

Ale jest takie coś jak regulamin czy nawet netykieta, więc spodziewałam się chociaż przestrzegania tego. Taki jest biznes, muszą być części płatnę, żeby gra się utrzymywała jako tako. Wątpię, żeby z przychodów z aok starczyło na jakieś wakacje pod palmami dla wszystkich pracowników. A rżnięcie na kasę byłoby gdybyś był do tego zmuszony, czy byłyby części zablokowane, a żeby komfortowo grać nie trzeba sypać pieniędzmi. I przypominam - jesteśmy MODERATORAMI FORUM, odpowiadamy za porządek na forum, odpowiadamy na pytania, przesyłamy niektóre zgłoszenia dalej. Więc jak 'prosisz' o ogarnięcie to mogę jedynie uporządkować kilka postów na forum.

2016-05-29 20:15

Oszka - najwidoczniej mało wiesz o tej grze. Siegelord cały czas jest o krok do przodu - ale oprócz innych nazw to ta sama gra. Wietnamska rzeczywiście różni sie mocno - ale tylko jeżeli chodzi o grafikę, po prostu jest dostosowana do wschodnich gustów. Natomiast kiedy piszę o rżnięciu na kase to mówię o tym że wszystko w Aok jest 2-3 razy droższe a dostajemy za to 2-3 razy mniej - w ewentach, ile płacimy diaxów za różne potrzebne rzeczy itp. Nie wiem jaki masz lvl ale w pewnych momentach doładowanie jest prawie koniecznością. Poza tym - większość ludzi tu grających nie może sobie pozwolić na grę 24/h żeby nadgonić brak diaxów czy potrzebnych elementów - więc sięga po doładowanie. Ale to nie powód żeby na takich graczach od razu żerować. pod palmy za 6 tysi które ja władowałem ktoś na pewno może pojechać - a są tacy którzy wrzucili 2-3 razy więcej. I chyba należy im się z tego powodu jakiś szacunek - a nie tylko jakieś śmieszne vipy - które tak naprawdę g... dają, bo większość tego co się z nich dostaje wpada z ewentów. A tutaj wyglada to tak że graczy z wysokimi lvl traktuje się jak piąte koło u wozu. Ok - niech robią tak dalej. Zobaczymy jak daleko na tym zajadą. Skończą się gracze którzy doładowują kase i platforma pójdzie się ... - a dokładnie do tego to prowadzi.

A w kwestii bugów - podstawa to bład serwerów w trakcie zadan, poza tym niemożność załadowania widoku walki, bonus dla niebieskich, dziwne przycięcia gry - to tak na szybko. Poza tym - pojawiające się ni zgruszki ni z pietruszki pozostałości po ewentach (bomby, konie itp.) czy wreszcie chyba najbardziej wkurzająca rzecz - ładowanie się ewentu w sam środek zadania - najczęściej po stronie niebieskich - to chyba jakiś sadystyczny dowcip twórców. Ja rozumiem takie działanie na XUNG DE (wersja wietnamska) - bo tam akurat niebiescy sa w czarnej d*** i mają przewalone. Ale na Siegelord czy na AoK jest akurat odwrotnie, więc tu takie działanie tylko szkodza tej grze. Zresztą - na forum Siegelord piszą o tym bugged blu - więc coś jest na rzeczy. Skoro i tak sa robione zmiany w grze to mysle że z tym tez można by coś zrobić. Ale do tego wszystkiego potrzeba czegoś czego OaS jakoś nie chce pokazać - checi współpracy z graczami. Ale to sa tylko moje żale - bo OaS i tak ma na nas wyje**** - byle kasa się zgadzała.

2016-05-30 1:24

Ale wiem co to jest silnik gry i jakie z reguły są główne kody w grach, więc może stąd te nieporozumienie :)
Zrobiłam aż po jednym doładowaniu na dwóch serwerach, żeby mieć vip 1, dla automatu budowy. I tylko to mogę zaliczyć do konieczności, ale to tylko 10 zł. Każdy ma inny sposób na granie, nie przesiaduję w grze po 24h, ale też nie mam parcia żeby być najlepszą, więc dla mnie ten problem jest bzdurą. A jeśli chodzi o płatności, w siegelord, może i płaci się mniej, ale jest więcej płatnych elementów. A co do wersji wietnamskiej.... To wiesz, że tam średnie zarobki w Wietnamie są w wysokości ok. 600 zł?
Szacunek powinien być do wszystkich graczy, niezależnie od tego czy wydało się na doładowania złotówkę czy 5 tysięcy złotych. A dochody to nie tylko ta czysta suma wpłat.
Może teraz jak zostały zmniejszone nagrody exp za państwówki tak śpieszno wszystkim nie będzie, chyba za diaxy nie tak łatwo jest nabić kolejny poziom?

A aktualizowałeś flash playera po aktualizacji? U mnie ani nie ma błędu serwerów (no dobra, teraz mam, ale korzystam ze starego peceta), widok walki działa bez zastrzeżeń, przycinanie to też pewnie sprawka flasha, ewentualnie jak korzystasz z chrome, to mogła Ci się rozkraczyć - raz na jakiś czas trzeba ją przeinstalowywać, bo dziwne błędy robi, a reinstalacja jest szybsza i łatwiejsza od naprawy. I jaki bonus u niebieskich?
Konie, bomby i całe to dziadostwo wypada losowo, nie wiem jakie są parametry ustawione, na pewno zależy to od tego w którym mieście jest walka, możliwe że też od ilości mirków, ale z całą pewnością nie jest ustawione żeby wypadały tylko na korzyść jednej frakcji.
Podeślij mi link odnośnie tego bugu, przeglądam na bieżąco forum i jakoś mi to nie wpadło.

2016-05-30 9:56
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona