Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Nagroda godzinowa 
Autor Wiadomość

Witam po raz kolejny,
Tym razem problem jest z nagrodą godzinową. A raczej jej BRAKIEM. Nie wiem, może to i mój błąd związany ze złym sposobem pojmowania czasu... Ale wchodząc do gry i odbierając zaległą nagrodę wyświetliło mi że za +/- 8min będę miała możliwość odebrania nagrody po raz kolejny.
I mój problem jest taki, że po 4 godzinach siedzenia przy grze i czekaniu, aż te \\\"8minut\\\" nastąpi i będę mogła zaszczycić przycisk \\\"odbierz\\\" kliknięciem to jednak nic nie nastąpiło, a pustka i smutek ogarnęła moje serce.

A może zostały wprowadzone nowe zasady i osoby które nie kupią danego dnia diaxów to mogą odebrać tą wspaniałą nagrodę tylko raz dziennie?
A może to zmienił się sposób liczenia godzin i teraz jedna godzina ma 720 minut?

Oszka, S17

2015-08-08 21:13

Nagrody godzinowe dostałam, ale dopiero po odświeżeniu strony. Dzisiaj ta sama sytuacja, nagrody nie było, dopiero w momencie odświeżenia się pojawiła. JEDNAK nie jest tak kolorowo jak być powinno i samo odświeżanie nie rozwiązuje problemu z tą nagrodą.
Tak więc...
Czy zostały zmienione zasady i można ją odebrać tylko 3 razy w ciągu dnia? Po odebraniu nagrody o 11 pojawił się piękny napis, że dziś mogę odebrać nagrodę jeszcze 2 razy. (Licząc dzień dzisiejszy odebrałam ją jeszcze o 24:00, ale nie wiem do którego dnia to jest zaliczane, tak czy siak i tak powinnam mieć więcej możliwości niż te określone 3 razy)

Do momentu, aż nie dostane odpowiedzi na swoje pytania/zastrzeżenia to o KAŻDY nawet najmniejszy błąd zakłócający normalną grę będę pisała posty na forum.

Musicie zacząć liczyć się z graczami i usprawnić kontakt z nimi, a przede wszystkim okażecie trochę pokory, przyznając się do błędów i starając się jakoś je rozwiązywać.

Pozdrawiam,
Oszka, s17

2015-08-09 10:28

Cały czas problem -w trakcie wydarzenia kostki nagroda godzinowa pojawia się dopiero po odświeżeniu strony. I to tylko w trakcie tego wydarzenia, w inne dni nagroda godzinowa działa bez większych problemów.

2015-08-23 19:19

w evencie nagroda godzinowa - kostki działa przy przelogowaniu lub odświeżeniu strony i tak już jest :)
oszka - Ty wcale nie marudzisz :)
ps. jak piszesz Wy pamiętaj że to nie do mnie :))

2015-08-23 21:20

Tak, wiem że przy odświeżeniu, jednak i tak to trzeba uznać za błąd.
Tak, marudzę, mam do tego święte prawo, po za tym chciałabym, żeby gra działała bez zarzutów.

2015-08-23 22:49
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]