Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Wydarzenie - porwanie króla barbarzyńców 
Autor Wiadomość

Oszka :) niektórych nigdy nie zadowolisz :)

Kolega zapomina o jednym - gra nie jest nastawiona na to żeby wykonywał na maxa wszystkie zadania, ale są one tak ustawione, żeby wydawał diaxy aby je ukończyć :)

Ja do tej pory nie mam prawdziwego lotnego sokoła i sobie zbieram na niego na luzie bo da się przejść kampanie i bez kompletu prawdziwych pancerzy.

2016-04-27 8:47

"Kolega" ma tą świadomość ;) zaznaczyłem tylko fakt, że tyle ile diaxów trzeba wydać to już przesada i raczej na tym to sobie OASIS nie zarobi :)

też nie mam żadnej z "prawdziwych" też nie mam lotnego :) nawet wszystkich dusz jeszcze nie mam... dlatego wykorzystuję wszystkie misje na maxa ile się da za darmo :)

btw... próbowałem stworzyć nowy temat w tym dziale ale wyskoczył mi komunikat ze nie mogę pisać (lol) w tym dziale więc pytam tutaj:

Czy jest ktoś, kto uzywał modlitwy za 70 diaxów i może powiedzieć ile tych klejnotów wypada za tą modlitwę ?

2016-04-28 10:38

To opiszę Ci jak możesz na maxa za darmo i ten event wykorzystać, bo nie chciało mi się na razie wypisywać konkretnych ilości miraży ze wszystkiego.
Nie kupujcie zbroi podstawowych, tylko prawdziwe, resztę można dostać z handlarza, a 3 wpadają ze scenariuszy. Trwa długo, ale to jednak 'za darmo' ;)

Może masz bana? (Chociaż ustawienia mówią mi, że nie...) Wieczorem zobaczę co może być nie tak.
Kiedyś z modlitwy klejnotów dostawało się 1, 4, albo 10, teraz zaszaleli i za 70 diaxów może wpaść 10, 40, albo 100 klejnotów :)

2016-04-28 13:57

tyle co ich jest, gdybym miał czekać na fragment co 20 dni to troszku bym się naczekał licząc na samego handlarza.... :)

bana nie mam a przynajmniej nikt mnie o tym nie poinformował, poza tym gdybym miał bana nie mógłbym pisać tutaj :)

to rzeczywiście szaleństwo z tą ceną........

2016-04-29 11:32
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2