Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
"zamulacze" na eventach 
Autor Wiadomość

chodzi o każdy event gdzie odbywają się walki pvp gdzie wchodzimy w walkę [nie dotyczy bitwy kryształów]
na ruch, czyli wybranie żywiołu w danej turze mamy 10 sekund - niestety są walki gdzie na ruch przeciwnika czeka się nawet ponad 1 minutę :(((
w wojnie bogów na przykład zdarzają mi się walki, które trwają ponad 5 minut - do tego skończenie takiej walki skutkuje okresem zawieszenia na około 1 minutę zanim zaczyna iść dalej po moście
reasumując w trakcie trwania takiej walki inni walczą 5 razy - przykład z wczoraj; w efekcie przekłada się to wszystko na zdobywane profity z eventu jak i na punkty dla strony gdzie się walczy

sugestie:
- twardo trzymać i wymuszać auto wybór żywiołu po 10 sekundach i puszczać dalej walkę dla wszystkich - u mnie to działa nie ma opcji bym przedłużył swój ruch o więcej niż 10 sek [nie wiem jakim cudem innym się to "udaje"];
- rozłączać lub wyrzucać z eventu osoby, które zamulają oczywiście przeciwnik wygrywa [nie traci HP na żywiołach] i gra dalej

pozdro
s2.XOTLI

2016-09-05 4:51

Moim zdaniem problemem jest internet, niektórzy gracze mają ogromne lagi od strony swojego dostawcy internetu. Jeśli chodzi o s2 to spotkałem się z tym u 3 osób: Rebgrand, Mroczna i trzeci nick niestety nie pamiętam (2 członowy, chyba randomowy) - u tych wymienionych z imienia osób potwierdzone info z ich strony, że to niestety ich internet tak im czasami zamula :?

Jeśli mogę zasugerować rozwiązanie: Na walkach typu Wojna Imperium, Pojedynek Bogów oraz eliminacje Bitw Zmierzchu wprowadzić ograniczenie czasowe na długość walki - takie same jakie znajduje się przy finałach Bitw Zmierzchu - wprawdzie nie rozwiąże to problemu całkowicie (bo nawet znacznie "słabszy" przeciwnik potrafi zablokować "silniejszego" na parę minut) - ale przynajmniej zminimalizuje to efekt slow-motion u przeciwnika.

Pozdrawiam

2016-09-05 18:27

podbijam temat - dalej aktualny i dalej wielce irytujące walki z "zamulaczami" oraz czas po walce zanim możemy dalej uczestniczyć w evencie

2016-10-10 6:50

przyjęte... przekazane....

2016-10-12 20:00
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]