Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Ulti Zeusa 
Autor Wiadomość

Chciałbym poruszyć temat ulti Zeusa. Moim zdaniem jest z nią coś nie tak a spowodowane jest to najprawdopodobniej ignorowaniem obrony celu. Krytyki u gracza z walecznością ok 2 milionów wchodzą po 250 tysięcy co przy np krytykach Tyraela który ma przecież wzmocnienie do ataku i który zadaje po 60- 70 tyś jest wielce zastanawiające.
Przy takich obrażeniach zeusa wszystkie postacie są na jeden strzał a przecież nie o to w balansie gry chodzi.

2016-11-15 17:16

Wszystko jeszcze zależy w co ten krytyk za 250k wszedł - jaki gracz z Zeusem ma Cios krytyczny+ a jaki gracz który oberwał ma Cios krytyczny-.

Przetestuję tego żywiołaka pod koniec tygodnia, góra w przyszłym o ile dozbieram kamyki dusz :)

Niemniej jak na wstępie, sporo zależy od parametrów, a cios krytyczny (bez względu który) ma nikły wpływ na waleczność postaci, więc sugerowanie się tymi 2 mln waleczności może być błędne.

pain napisał(a):
Przy takich obrażeniach zeusa wszystkie postacie są na jeden strzał a przecież nie o to w balansie gry chodzi.

Niekoniecznie :) Moje by były na 2 strzały ;)

2016-11-15 17:38

Ja mam 2,6 kk waleczności i przyznam że złości mnie to że mi składa żywiołaki jeden za drugim. Zwłaszcza że przy krycie wchodzi mu następny atak jako kombo.

2016-11-15 21:43
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]