Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
GoG nie działa 
Autor Wiadomość

Co jest grane po aktualizacji 24/11 mam problemy z gra dokladniej z jej uruchomieniem. przy uruchomieniu dziś o 9 rano do 14.40 nadal wyskakuje mi komunikat

Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer gogpl-s2-res.oasgames.com zbyt długo nie odpowiada.

Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut. -tulko ta opcja pasuje do opisu mojego problemu
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.inne strony działają bez zarzutów nawet stronka IITV i ogladam sobie filmy
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem. po wyłaczeniu zapory nadal gra nie działa i jest ten komunikat

Rstart ruotera/modemu/komputera nic nie daje
zmiana przegladarki tez nic nie daje(głownie gra działa mi w firefoxie ktora uzywam dla próby odpalenia próbowałem w chromie i operze gra w zadnej przegladarce mi nie działa)

2016-11-26 14:51

Dziś od rana są jakieś problemy z serwerem - wszystkie strony u mnie również działają poprawnie, GoG najpierw nie chciał wpuścić w ogóle - nawet forum nie odpalało, później strasznie lagował - teraz już niby wróciło do normy.

Próbuj wchodzić z linku bezpośredniego w takich sytuacjach, wydaje mi się, że "stabilniej" wrzuca na serwer. Podejrzewam, że dokonywano jakiś drobnych zmian bez wyłączania serwera i stąd problemy :roll: A że coś zmieniano sugeruje mi fakt, że wyświetlanie waleczności uległo zmianie :roll:

Zamiast standardowego:
Obrazek
Teraz:
Obrazek

Wczoraj tych epileptycznych fioletowych piorunków nie było :roll:

W razie czego, link bezpośredni na serwer gry jest: http://gogpl.oasgames.com/?a=playgame&server_id=2 gdzie na końcu zmieniasz jedynie numerek serwera na którym się gra ;)

2016-11-26 17:53
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]