Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Co to ma być??? 
Autor Wiadomość

Witam
Mam jedno, malutkie pytanie...
Co tam się ku**a u was dzieje? Czy ktoś w ogóle panuje nad tą grą? Czy ktoś poczuwa się do wzięcia odpowiedzialności za działanie tego syfu, czy tylko do liczenia kasy, którą płacimy za tonę bugów jakie nam fundujecie?
Normalna, rasowa i w miarę ogarnięta gra posiada: Support, administrację i obsługę techniczną, która jako tako stara się działać, żeby zapewnić "funkcjonalność". My mamy jednego GM, który stara się jak może a i tak zapewne to góra ma go głęboko - tak samo jak i nas z resztą.
Imperium, kampanie, bitwa zmierzchu z bugami, wojny bez mapek i z bugami, przekręty na diamentach w labiryncie, zbugowane żywiołaki czy Wy lecicie na rekord błędów w grach przeglądarkowych? Jak tak, to zapewne przodujecie, bo niewielu już można w tej grze spaprać.
Jedyne co fantastycznie działa, to eventy za diaxy i dodawanie różnych pierdół jak we wrotach za 5k diamentów. To wyszło rewelacja... Nie wiem co jeszcze mogę napisać bo i tak zapewne administracja potraktuje ten wpis, jako kolejne czepianie się o nic...
Weźcie się do roboty nad tymi "kiepami", bo niedługo nikt nie będzie miał ochoty się logować, bo gra ma być przyjemnością i relaksem a nie kolejnym powodem do szargania nerwów!!!

Pozdrawiam ozięble
Casso S.2

2017-01-14 18:46

Witaj casso

nie jestem pewna o jakim GM piszesz, bo wyglada ze gra nie ma zadnego GM'a 'od dawna'

gdy probowalam ustalic czy osoba, oglaszajaca pewne rzeczy na s6 jest GM'em http://pl.forum.oasgames.com/viewtopic.php?f=86&t=1216 w odpowiedzi z centrum klient otrzymalam:

2017-01-10 03:48:06
Wspomniany na zrzucie ekranu załączonego postu DRAGON FLY nie posiada już ikonki i uprawnień GM od dawna.

poprosilam o doprecyzowanie do odznacza 'od dawna' i podanie do publicznej wiadomosci jaki jest status tej osoby (uzywanie konta funkcyjnego bez uprawnien, jednak login i haslo dziala to oszukiwanie graczy), otrzymalam:
2017-01-11 02:34:05
Dziękujemy za wiadomość,
poproszę głównego administratora o przyjrzenie się sprawie.

spytalam czy faktycznie otrzymam odpowiedz i bedzie oficjalny status, czy tylko trik zeby zapomniec o temacie, otrzymalam:
2017-01-12 12:42:25
Właśnie zajmujemy się Twoim zgłoszeniem. Prosimy chwilę poczekać.

i po tej odpowiedzi nie moge juz edytowac pytan do centrum ;)

jedynie gracze z s1 wiedza kiedy stracil on ikonke i uprawnienia GM'a na s1 - dla reszty serwerow nadal wyglada, ze pelni ta funkcje, robiac kampe masz mozliwosc porozmawiania z graczami z s1 i mozesz uzystakc duzo informacji na temat jego 'pracy' ... nie beda to jednak informacje zbyt mile

pozdrawiam Frania

2017-01-15 17:50

Witaj Frania

Absolutnie nie chodziło mi o Dragon Fly'a....

Jest jeszcze jakiś jeden GM, który bardzo rzadko odpowiada na pytania, ale odpowiada... Kilka razy zdarzyło mi się uzyskać od niego odpowiedź... ale pomijając to (...)

Pozdrawiam
C.

2017-01-15 23:07

na s6 byl GM Vall, ktory zmienil nazwe na GM Dragon Fly to ta sama osoba z s1, a o innych GM'ach nie slyszano - oficjalnych informacji tez jak widac nie ma i chyba nie bedzie ....

jezli GM odpowiada na Twoje pytania to raczej znasz jego nazwe :)

osobiscie wole zapytac Rediana lub na forum - odpowiedzi sa szybkie i dokladne, u Tego oficjalnego ... lepiej nie bede komentowac

p.s.
dragonianka na forum = Vall/Dragon Fly

2017-01-15 23:46

Dragon Fly/Vall to 1 i ta sama osoba. Miał na każdym serwerze admina od 1 do 6... Data zabrania admina 2016-10-28 09:28:59 odpisali mi o tej godzinie ,że zostanie ukarany na 2 dzień admina już nie miał ;) Moderatora również wtedy stracił.

2017-01-16 13:17

Ten GM to Pawel002... Z opóźnieniem, ale odpowiadał na wszystkie moje pytania ;p

Pozdrawiam
Casso

2017-01-16 18:44

Pawel002 on zajmuje się zgłoszeniami jest tak samo pachołkiem przekazuje tylko dalej. Max co może to chyba dawać bany na czat i upominać graczy...

Co do Gm na grze Dragona on nie miał praw oprócz szpanowania znaczkiem GM,tylko pisać mógł i brać za swoja prace diaxy której nie wykonywał. Ludzie przekazywali mu bugi on brał za to kasę, tyle co zrobił dla serwera. Lecz to szuja i tylko nagrody mu w głowie. Łanie idzie zarobić mając 6 adminów i diaxy przesyłać na 1 konto. Teraz siedzi na multi i wypisuje brednie z kont do których ma pasy... Żałosny pasożyt społeczeństwa musi dowartościować się w grze...

2017-01-16 21:00
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ]