Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
kampania Zmierzch Bogów lvl 80 
Autor Wiadomość

s2
robienie jej jest strasznie irytujące - przechodzenie pomiędzy kolejnymi etapami wymaga relogu całego teamu [co wiąże się ze spadkiem waleczności i statystyk żywiołaków gdyż ich bronie stają się nieaktywne]
błąd występuje praktycznie przy każdym przejściu z etapu do etapu -> wynikowo dostajemy swoją postać na ekranie nowego etapu i to wszystko [nie widać reszty drużyny i żadnych opcji -> niezbędny jest relog]
nie wiem ile osób jeszcze robi lvl 80 hard na s2 i boryka się z tym problemem [na czacie nie widziałem by ktoś jeszcze na te "zwisy" narzekał

będę wdzięczny za jakieś RE:

pozdro
XOTLI

2016-08-18 7:25

a oto przykład z aktualnie robionej kampy 80 lvl hard s2

http://przeklej.org/file/iYnPAd/zwis.jpg

pozdro
XOTLI

2016-08-18 9:37

dzięki wielkie za to zgłoszenie i jest to nie lada problem jak widzę, błąd również przekazany
Dajmy technikom trochę czasu bo na wielu serwerach pojawiło się wiele dziwnych błędów wymagających indywidualnego podejścia

pozdrawiam

:ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

2016-08-18 11:10

pozwolę sobie na osobisty komentarz dotyczący kolejnych zmian - może należało by tą drogą podążać póki co

co tydzień mamy nowinki, które wprowadzają dużo nowego ale i dużo psują lub zmieniają na gorsze to co już było i w miarę działało

może należałoby zrezygnować z nowości na okres około 1 miesiąca kosztem robienia i wprowadzania poprawek odnośnie znanych błędów
póki co mamy sytuacje, że co tydzień mamy te same bolączki, których naprawa wydłuża się w czasie, pojawiają się nowe odnośnie tego co było i nowe odnośnie wprowadzanych nowości -> w takim tempie problemów będzie przybywać a czasu na naprawę już istniejących będzie coraz mniej :((
może dobrym rozwiązaniem byłoby doprowadzenie gry do stanu "w miarę stabilnego i pozbawionego wielkich błędów" przed kolejnymi nowościami??

pozdro
s2
XOTLI

2016-08-18 11:20

Od około 2 tygodni regularnie robimy Lv80 Zmierzch Bogów i nie zaobserwowaliśmy żadnych błędów - chyba że pojawiły się z dzisiejszą aktualizacją, także to chyba "lokalnie" u Was :?

PS. Proponowałbym używać innego portalu do zamieszczania screenów, bo ten który wrzuciłeś do bezpiecznych nie należy :roll:

Obrazek

2016-08-18 11:52

podaj jakiś, który będzie bezpieczny to z chęcią tam wrzucę

2016-08-18 12:54

Proszę:

http://www.imageshack.us/

lub

http://prnt.sc/

Zaznaczam tylko, że nie zamierzałem i nie zamierzam się czepiać :) Po prostu mam "lekkiego hopla" na punkcie bezpieczeństwa w sieci :)

2016-08-18 12:58

man nadzieje, że tym razem bezpieczny link:

http://prntscr.com/c79tdn

2016-08-18 13:12

"zwisy" dalej się utrzymują - czy będzie coś z tym zrobione???

Z obserwacji wynika, że robienie zmierzchu lvl80 na poziomie HARD w ponad połowie przejść z instancji do instancji powoduje wspomniany "zwis" gdy biorą udział 3 osoby [testowane różne zestawy walczących].
Ten sam zmierzch robiony przez 2 osoby w 100% kończy się BEZ "zwisa".

Powyższe dotyczy klanu 'Gang' - z tego co było pisane wcześniej inni gracze z innych klanów nie mają takich trudności [a jest uciążliwe robienie jednego zmierzchu ponad 15 min. zamiast 5 min.]

2016-09-09 6:49

U nas ten problem nie występuje, również sprawdzane z różnym układem graczy (chociaż ostatnimi czasami robimy "powtarzającymi" się składami). Pytanie mam, czy w przypadku tego błędu nie powtarza się za każdym razem jak on występuje chociaż 1 ten sam gracz w drużynie?

Mam na myśli czy jak błąd występuje to zawsze Ty Xo jesteś w drużynie czy też występuje jak inni robią go bez Twojego udziału?

Pytam bo wygląda mi to na lokalny problem u któregoś z Was z wtyczką flashplayer :| A w takim wypadku technicy nie będą tego mieć jak naprawić.

Osobiście używam wersji 22.0.0.209 - macie zaktualizowane również do najnowszej?

2016-09-09 23:30
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona