Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Ziemia święta - pieczęć sacrum. 
Autor Wiadomość

Witam,

Ja tak tylko z pytaniem - kiedy wkońcu zostanie naprawiona Ziemia Święta? Problem był już zgłaszany do Centrum ze 2 miesiące temu?

Przypomnę:
Chodzi mi o wstające żywiołaki przeciwników - ilekroć ktoś zmodyfikuje szyk (wstawi nowego żywiołaka) na następny dzień ten żywiołak ożywa i regeneruje PŻ między walkami... Irytujący błąd kosztujący mnóstwo czasu, nerwów i żywiołaków... Błąd występuje nawet jeśli ktoś już kiedyś miał tego żywiołaka w szyku, a później "zmienił" go na chwile z czymś innym

(Dla zobrazowania: jednego dnia masz w szyku: A, B, C, D i E - drugiego dnia A, B, C, D i F to F "ożywia się" między walkami, później wracając do A, B, C, D i E będzie "ożywiał się" E...)

Gdy występuje ten błąd zmusza to gracza do użycia mocnego lub wręcz głównego szyku na takiego przeciwnika, a później uniemożliwia to wykonanie reszty walk - zwłaszcza tej na końcu przeciw najmocniejszemu przeciwnikowi...

Bardzo bym prosił o zrobienie czegoś z tym błędem wkońcu :roll:

2016-08-27 23:30

Dziękujemy za zgłoszenie, niestety pierwszy raz widzę opis tego błędu i nie mieliśmy wcześniej żadnych informacji o takiej nieprawidłowości.

Natychmiast przekazuję problem

miłej gry
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

2016-08-29 6:47

Faktycznie błąd istnieje - to, że nie był jeszcze zgłaszany to aż dziw.
Wcześniejsze "jezusiki", że tak nazwę żywiołaki, które wskrzeszają się pomiędzy atakami lub odzyskują HP traktowałem jako kolejna niedopracowana rzecz w grze zdarzały się sporadycznie.
Ostatnio roszady w składach są coraz częstsze zatem problem występuje też częściej.
W dniu wczorajszym podczas jednej ścieżki miałem walki z dwoma "jezusikami" co robi ten event nie do przejścia, gdyż trzeba przeciwnika zdjąć "na raz" a do tego są potrzebne najmocniejsze szyki tak jak pisał przedmówca - jeśli dostaniemy te walki na początku to nie ma możliwości dojścia do końca.

pozdro
s2.XOTLI

2016-09-05 4:32
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]