Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Pieczęć sacrum 
Autor Wiadomość

Kolejne moje pytanie dotyczy pieczęci sacrum i czy to w ogóle można przejść?
Do pokonania mam 9 ludków, każdego żywiołaka mogę użyć tylko raz, bez względu czy zginął czy wygrał walkę.
Na początku jeszcze się łudziłam, że wzrośnie waleczność to jakoś dam radę, ale widzę, że ludki coraz silniejsze. Maksymalnie pokonuję 5 osób, a przy 6 już mi brak żywiołaków. Poza tym 6 i tak jest ode mnie już dużo silniejszy, więc dalej to w ogóle kanał.

Co robić?

Pozdrawiam.

2016-10-05 20:04

Pieczeć sakrum jest ostatnim, resetowalnym etapem świętej ziemi.
Siła przeciwników jest wyznaczana na podstawie twojego miejsca na arenie.

sposobem jest używanie najsłabszych żywiołaków na pierwsze obozy z naciskiem na uzycie boskich umiejętności, a nie skilli zywiołaków.
i uzywanie coraz mocniejszych żywiołaków na kolejne.

Nie przejmuj się tym, osobiście nigdy mi sie nie udało przejść dalej niż 7 kampa.
Aktualnie robie tylko 3 lub 4, a jestem w top 7 :>

2016-10-05 20:18

U nas na s2 chyba w chwili obecnej tylko 3, góra 4 osoby robią "komplet".

Wymagane raczej jest byś miał komplet lub blisko kompletu żywiołaków (około 180 sztuk bo tyle to max). Polega to jak wspomniał przedmówca na biciu boskimi atakowymi umiejętnościami - po prostu jak widzisz ze gość ma do aktywowania naturę to walisz ogniem, jak ogień to wodą. System walki z tymi przeciwnikami jest identyczny jak na arenie, aktywuje przeciwnikowi ultry (w przypadku jak masz u przeciwnika do aktywowania równą ilość ognia i natury to z reguły odpala ogień :roll: ).

Natomiast przeciwnicy nie są na podstawie areny, a rankingu głównego z przeliczenia o północy (tego na którym nadaje tytuły) - u nas na serwerze przynajmniej tak to wygląda, arena od dawna bez zmian w miejscach: 1. Ja, 2. Xotli, 3. Divana, 4. Merivia, a na pieczęci mam Div przed Xo jeśli tak są, w danym dniu, w rankingu o północy.

Jeśli mogę doradzić - pierwsze 2-3 walki ustawiaj w szyku 3 żywiołaki tylko, po 1 na rząd ale nigdy "za sobą" czyli:

Obronny środek - przedni rząd, 1 dodatkowy skrajna lewa - środkowy rząd, 2 dodatkowy skrajna prawa - tylny rząd (oczywiście staraj się to ustawić tak żeby np natura nie biła od razu w wodę, a ogień w naturę co by przeżyły 2 rundy ;) ) Na boską umiejętność ustaw sobie skill z kryształowej bestii bo zmniejsza również obronę lub ten podstawowy 'atak żywiołu'.

W kolejnych walkach które są już trochę trudniejsze ustawiaj szyki 5 żywiołakowe, również starając się je ustawić odpowiednio pod żywioły przeciwników, wtedy powinieneś dożywać już tak do 4tej rundy, więc 2 boskie umiejętności - drugą ustaw oczywiście również atakową.

Główny szyk trzymaj na ostatnia walkę - czy to będzie na końcu ścieżki czy gdzieś wcześniej, zależy jak dasz radę :)

W przypadku szyku z 3 żywiołakami wiadomo że wstawiasz je w te sloty które masz najlepiej rozwinięte.

Pozdrawiam

2016-10-05 21:55

Dzięki a szybkie odpowiedzi :) i cóż, będę walczyć.

Pozdrawiam.

2016-10-06 9:38
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]