Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Przyszłość gry 
Autor Wiadomość

Od pewnego czasu zauważyłem znaczna zmianę w podejściu administracji do graczy i do rozwoju gry , np.
brak opisów aktualizacji
odpowiedzi od supportu są z opóźnieniami nawet do tygodnia
brak reakcji na zgłaszane błędy w grze np . bug wojny klanowej
brak nowych eventów
brak jakichkolwiek zmian w grze , ostatnia większa aktualizacja była chyba z 2 miesiące temu.
Wszystko to wpływa na to że gra po prostu się nudzi.
Dlatego tez zapraszam do rzucania nowych pomysłów aby uatrakcyjnić grę.
Oto kilka :
1.Wprowadzić większą liczbę żywiołaków 5 gwiazdkowych
Dziś jest tylko 15 ( o ile się nie mylę :) ) i to z ras : prabogów, aniołów i demonów, całkowicie brakuję bestii i ludzi.
2. Wprowadzić możliwość handlu wśród graczy
3. Wprowadzić wojny międzyserwerowe coś na wzór wojny klanowej ( dużo bardziej dynamiczna rozgrywka niż imperium )
4. Wprowadzić możliwość "podążania za celem" w labiryncie ( ręczna walka jest czasochłonna i nużąca ).
5. Wprowadzić dodatkową możliwość zdobywania many, zaletą gry jest różnorodność żywiołaków , ale głównym blokującym ich rozwój jest mana :)
6. Zwiększyć ilość towaru w sklepie za diax ( teraz to żęnada )
To są oczywiście propozycje. Ciekawi mnie tylko czy administracja w jakikolwiek sposób zareaguje na ten wpis.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania
Mr. Black S1

2016-11-06 15:10

:ugeek: :ugeek: :ugeek: jestem za pomysłem, i oczywiście rekomenduję

proponuję do tego zablokowanie czatu światowego tak by było widać tylko ogłoszenia o wydarzeniach i kampaniach innych gracz...
czyli brak możliwości pisania.... bo już cały server ma dosyć tego co robi klan PraDaWni, nie można nic napisać by sie zaczynali nękać innych graczy

2016-11-06 19:43

Opuściliście się z pilnowaniem serwera S1 Droga Administracjo.
Też jestem za zmianami:

1. Blokadę czatu światowego bo inni robią z niego śmietnisko, (prowokacje do wszczynania kłótni miedzy graczami,pisanie o życiu realnym,problemach,piciu alkoholu,przebierankach i innych nie potrzebnych rzeczach powinno zostawić na prywatne rozmowy).
2. Proponuje także by wprowadzić zakaz multikont.
3.Wprowadzić większą liczbę żywiołaków 5 gwiazdkowych.
4. Zwiększyć ilość towaru w sklepie za diaxy.
5. Podzielić levelowo wojnę kryształków, (nowe konta maja utrudniona grę)
6. Wprowadzić wojny między-serwerowe.
7.Wybrać porządnego GM na serwer s1 by przekazywał bugi i sumiennie wywiązywał się z swojej pracy, bo poprzedni "admin" Dragon Fly brak słów. [Nie przekazywał bugów, do tego robi szum na grze, prowokuje i wywołuje sprzeczki ( https://scr.hu/koLkkn ). Mam nadzieje ze znajdziecie lepsze zastępstwo, a nie osobę która, czeka i ślini się na diaxy].

2016-11-06 22:40

pozdrowienia dla graczy s1 z s6 :)

problem kryształów u nas udało się rozwiazać (lub może zoptymalizować) poprzez gonienie i zabijanie graczy farmiących 10tys czerwonych banknotów (co ciekawe w farmieniu przodowało 3 graczy z klanu Pradawni) przez silniejszych graczy z innych klanów - może wygląda to śmiesznie jednak brak reakcji ze strony supportu i pomoc normalnych graczy zaskutowała takim rozwiązaniem :) - przedtem nie dało się przejść po mapie, opuścić respa, zebrać kryształu na środku żeby nie zginąć - teraz silni gracze farmią pare rund, potem zostawiają postać afk na auto (zbieranie kryształów) i rzadko się zdarza żeby gracze z robiący zadania 'z boku' mieli obecnie problem

pomagajcie słabszym graczom i instruujcie ich jak używać buffów po śmierci żeby 'oddać' farmerom kryształów
gracze z którymi był problem to gracze z top5 i nie zwracali uwagi na prośby/krzyki na czacie światowym 'bo nam się należy 10tys czerwonych'
wygląda że prośby do supportu o poprawienie buffów (błogosławieństwa) po śmierci zostały wysłuchane, teraz słabsi gracze zabijaja ich mając 2-5 buffów przy niemal dwu-,trzy- krotnej różnicy w waleczności
największy problem w zadaniu dziennym dla słabszych/nowych graczy czyli 25 zabójstw: gracze o zbliżonej waleczności biją się ze sobą na spotach z boku, żeby nie wchodzić w drogę 'koxom' lub silniejsi zmieinają szyk na 1* żywiołaka
czasem zdarzają się incydenty jednak generalnie zwrócenie uwagi / prośba na czacie światowym wystarcza, żeby słabsi mogli spokojnie dokończyć 'kill trade/ wymianę fragów'

ciekawym pomysłem jaki widziałam na czacie była koncepcja wymiany żółtych banknotów na czerwone (np. 5 żółtych = 1 czerwony, do ustalenia)

jeżeli chodzi o GM brakuje go na s6 również, GM Vall z s1 pojawił sie w całym okresie gdy gram (od sierpnia) 2 razy ...jakiś tydzień temu i wczoraj - były to interesujące wizyty, zwłaszcza ostatnia gdy odpowiadał na pytania o grze ;)

propozycja wprowadzenia wojen międzyklanowych na żądanie, pojedynków między graczami

może jakiś gracz grający na chińskiej wersji poda w jakim kierunku gra się tam rozwija i jakie są róznice między wersjami ?

2016-11-07 2:25

dragonianka napisał(a):
Opuściliście się z pilnowaniem serwera S1 Droga Administracjo.
Też jestem za zmianami:

1. Blokadę czatu światowego bo inni robią z niego śmietnisko, (prowokacje do wszczynania kłótni miedzy graczami,pisanie o życiu realnym,problemach,piciu alkoholu,przebierankach i innych nie potrzebnych rzeczach powinno zostawić na prywatne rozmowy).
2. Proponuje także by wprowadzić zakaz multikont.
3.Wprowadzić większą liczbę żywiołaków 5 gwiazdkowych.
4. Zwiększyć ilość towaru w sklepie za diaxy.
5. Podzielić levelowo wojnę kryształków, (nowe konta maja utrudniona grę)
6. Wprowadzić wojny między-serwerowe.
7.Wybrać porządnego GM na serwer s1 by przekazywał bugi i sumiennie wywiązywał się z swojej pracy, bo poprzedni "admin" Dragon Fly brak słów. [Nie przekazywał bugów, do tego robi szum na grze, prowokuje i wywołuje sprzeczki ( https://scr.hu/koLkkn ). Mam nadzieje ze znajdziecie lepsze zastępstwo, a nie osobę która, czeka i ślini się na diaxy].

zgadza się te słowa na dołączonym pliku są moje :ugeek: jednak cały serwer zna kontekst z którego zostało to wyrwane, mianowicie... obrażanie innych graczy przez Izunia21 od "zdzir" z resztą w ramach potwierdzenia, proszę serwer o wypowiedzenie się w tym poście na to iż stawałem w obronie innych graczy, którym z resztą grożono nasłaniem opieki społecznej, pobiciem, oraz wyzywaniem rodziny przez cały klan PraDaWni
nie tłumaczy to jednak mojego zachowania więc tym samym dobrowolnie poddaję się karze wyznaczonej przez administrację... całe zajście miało miejsce 2 miesiące temu

2016-11-07 12:22

dragonianka napisał(a):
pozdrowienia dla graczy s1 z s6 :)

problem kryształów u nas udało się rozwiazać (lub może zoptymalizować) poprzez gonienie i zabijanie graczy farmiących 10tys czerwonych banknotów (co ciekawe w farmieniu przodowało 3 graczy z klanu Pradawni) przez silniejszych graczy z innych klanów - może wygląda to śmiesznie jednak brak reakcji ze strony supportu i pomoc normalnych graczy zaskutowała takim rozwiązaniem :) - przedtem nie dało się przejść po mapie, opuścić respa, zebrać kryształu na środku żeby nie zginąć - teraz silni gracze farmią pare rund, potem zostawiają postać afk na auto (zbieranie kryształów) i rzadko się zdarza żeby gracze z robiący zadania 'z boku' mieli obecnie problem

pomagajcie słabszym graczom i instruujcie ich jak używać buffów po śmierci żeby 'oddać' farmerom kryształów
gracze z którymi był problem to gracze z top5 i nie zwracali uwagi na prośby/krzyki na czacie światowym 'bo nam się należy 10tys czerwonych'
wygląda że prośby do supportu o poprawienie buffów (błogosławieństwa) po śmierci zostały wysłuchane, teraz słabsi gracze zabijaja ich mając 2-5 buffów przy niemal dwu-,trzy- krotnej różnicy w waleczności
największy problem w zadaniu dziennym dla słabszych/nowych graczy czyli 25 zabójstw: gracze o zbliżonej waleczności biją się ze sobą na spotach z boku, żeby nie wchodzić w drogę 'koxom' lub silniejsi zmieinają szyk na 1* żywiołaka
czasem zdarzają się incydenty jednak generalnie zwrócenie uwagi / prośba na czacie światowym wystarcza, żeby słabsi mogli spokojnie dokończyć 'kill trade/ wymianę fragów'

ciekawym pomysłem jaki widziałam na czacie była koncepcja wymiany żółtych banknotów na czerwone (np. 5 żółtych = 1 czerwony, do ustalenia)

jeżeli chodzi o GM brakuje go na s6 również, GM Vall z s1 pojawił sie w całym okresie gdy gram (od sierpnia) 2 razy ...jakiś tydzień temu i wczoraj - były to interesujące wizyty, zwłaszcza ostatnia gdy odpowiadał na pytania o grze ;)

propozycja wprowadzenia wojen międzyklanowych na żądanie, pojedynków między graczami

może jakiś gracz grający na chińskiej wersji poda w jakim kierunku gra się tam rozwija i jakie są róznice między wersjami ?

faniu, moje obowiązujące stanowisko jako GM na S6 zostało potwierdzone administracyjnie, że finkcja jest wyznaczona na pierwszy tydzien powstałego servera... tym samym przydomek pozostał ale przymus wykonywanie obowiązkuw tej rangi ustał :)

:ugeek: :ugeek: :ugeek: pozdrawiam i dziękuję za ciepłe słowa

2016-11-07 12:29

Hmm, to jak rozumiem istniało w tej grze tylko 2 GMów, 1 na s1 i 1 na s6, a pozostałe serwery? Czy w ogóle istnieje tu jakaś rozpiska odnośnie administracji? Gram na s2 i odnoszę wrażenie, że my takowego nie posiadamy i nie posiadaliśmy...

Przede wszystkim, by nie tracić graczy należałoby naprawiać błędy, jest kilkanaście błędów które zgłaszałem osobiście, niektóre już nawet były zgłaszane wielokrotnie przez wielu graczy... Niektóre są stare niemal jak serwery :roll: (dla przykładu bug na wojnach klanów, nie naprawiony do dziś, a od dziś powstał kolejny - nie ładująca się flaga...)

Kryształy... najprostszym sposobem zniwelowania farmienia jest zlikwidowanie jego powodu... obniżyć maksymalną ilość banknotów z 10k na 4-5k... przy aktualnie (niestety niskiej) frekwencji na serwerach i tak zajmie to wystarczająco dużo czasu... U nas wraz z paroma wysoko poziomowymi graczami wprowadziliśmy coś co się przyjęło - odchodząc od komputera zostawiając postacie na auto przełączamy na słaby szyk, by słabsi gracze mogli nas również ubijać... Ale... też mamy kilku takich którzy męczą kryształy cały dzień nie dając innym zrobić nawet daily bo nabijają po 10k czerwonych banknotów, a jeszcze pretensje mają jak ich się próbuje przytemperować...

Blokada czatu, nie do końca rozumiem, chcecie uniemożliwić rozmowy normalnych graczy będących w rożnych klanach ze względu na paru krzykaczy? Czy chcecie rozdzielenia czatu światowego z czatem "ogłoszeniowym" (kampy itp)? Opcja z rozdzieleniem wydaje mi się ok, ale zlikwidowanie go uniemożliwi nawet nowemu graczowi zapytanie się o podstawy - chociażby "jak dołączyć do klanu" - hehe :)

Zakaz multikont - rozumiem i ok (bo i tak tu nie ma sensu na multi...), ale mam nadzieję, że nie zakaz grania z 1 IP :P

Wojny między-serwerowe - jak najbardziej za! Wojny klanów ostatnio i tak ciężko nazwać ciekawymi... mało graczy zostało na s2 niestety...

Handel między graczami ułatwiłby chociażby pomoc klanowiczom... bardzo przydałaby się taka funkcja ale... jednocześnie sprawiłaby że powstawałoby mnóstwo multi... W każdej grze, gdzie można było uzyskać korzyści z innego konta były i będą multi...

2016-11-08 1:15
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ]