Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
imperium - nowe zasady czy tylko umowa ? 
Autor Wiadomość

No własnie ide połaczenia serwów mogła miec dobry sens ale sposób wykonania do bani.
najmlodszy serw z 2os 4M WAL kontra połaczone 4serwy z 30os 4M+ zakrawa na kpine wiec ja dziekuje graczom i wielkiemu ISIS i moje 2.8M pójdzie do lamusa. bo taka gra nie ma prawa bytu.
Ale koks serw 2-5 niech gra sam ze soba. A ze sa błedy to chyba juz norma na s6 myslicie ze wszystko gra idealnie? na wojnach klanowych nie da sie bic graczy bo sa biali i nosza flage.

2017-01-06 19:21

Na S1 Dragon Fly stracił admina za oszustwa. Dziwi mnie to, że posiada go na innych serwerach...

Co do Serwera S1 nic nie ustalaliśmy to są jego chore wymysły jak zawsze, gracz manipuluje innymi posiada wiele kont. Najlepiej go zgłosić zaraz złoże zapytanie z jakim prawem on ma admina na innych serwerach... Ta administracja jest jakaś dziwna, że nie pozabierali mu na innych serwerach. Na S1 gra może z 20 graczy... Reszta to multi.

Więc radze uważać co z kim piszecie, a tego typa znam z reala tak jak moja szwagierka w końcu miał być rodziną mam nadzieje, że w końcu administracja zbanuje tego typa wykorzystał sporo bugów na serwerze + diaxy za administracje a nic nie robił, na imperium chodzi i dobija ostatnie zamki, na kryształach lata za nami i tłucze, namawia innych by mu pomagali, boi się że wydają się na świat jego rzeczy... Dzięki bogu że nie mam tego czegoś w rodzinie. Zgłosiłem go mam nadzieje, że administracja tym razem porządnie się weźmie za niego,a nie tylko zabraniem GM na S1.

Ostatnio edytowano 2017-01-06 20:22 przez nyanmaru, łącznie edytowano 2 razy

2017-01-06 19:57

Cytuj:
A ze sa błedy to chyba juz norma na s6 myslicie ze wszystko gra idealnie? na wojnach klanowych nie da sie bic graczy bo sa biali i nosza flage.

Te błędy występują i na innych serverach. U nas na S2-S5 staramy się wprowadzać zasadę by taka osoba po prostu nie powinna brać flagi czy tez atakować graczy które tą flagę noszą lub po prostu wogóle nie biorą udziału w wojnie klanowej.(Nie zawsze wszyscy się stosują ale powoli może się uda to osiągnąć) Jest to kwestia dogadania z graczami lecz z tego co słyszę na S1 i S6 gracze czasami celowo łapią błąd i walczą a na to juz się nic nie poradzi.
Błąd był zgłaszany chyba w czerwcu 2016r. (lub wczesniej) i do dziś nie został naprawiony.

2017-01-06 20:13

Na s1 gdyby wszyscy grali, a nie tylko głupoty na czacie pisali było by wszystko ok ,
a tak przez pyskaczy odeszło sporo fajnych graczy
A co sie tyczy Dragona to oszust był z moją siorką blizniaczką ,
podrywał wszystkie laski z gier i go zostawiła
po za tym grał babkami i naciągał graczy ,
tu tez udaje zeby cos uzyskac
ale nie ufajcie mu bo to krętacz
Ludzie zglaszali mu bugi ,
a ten zglaszal ze toon je znalazł i za to brał diaxy
jaki pomysł ktos mu podał przypisywał sobie
Kazdego gracza u nas na ts wysmiewał ,
a teraz tyłki liże ,
co to za ochydny człowiek i taki ktos jest jeszcze Gm ?
:lol:

2017-01-06 20:20

dziekuje Izunia21 za informacje w imieniu swoim i oHoH - bo sie nam oberwalo bardzo za podwazanie slow GM itd na czacie swiatowym u nas, jak widac prawda jest troche inna - ale to nie ma znaczenia dla pradawnych z s6 i ich otoczenia

GM nie potrafil sie wytlumaczyc dlaczego uzywa konta oficjalnego do ogloszen ktore rozpoczely ten temat. Dla niego nie ma znaczenia ze wprowadza graczy w blad w ten sposob. On jest GM'em w OAS i on wie jak powinno to wygladac.

gracze z s2 i polaczone serwery - niezla robota mimo bugow.... zielono jak na wiosne :)))

2017-01-06 20:44

Oto wielki Dragon Fly na S1 przed chwilą na wojnie mam nadzieje że wezmą go w końcu za jaja których nie posiada...
Na S1 jak nie wejdziesz na bugu to przegrywasz wojnę ;d

Obrazek

2017-01-06 20:45
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2