Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Wojny klanów potiony 
Autor Wiadomość

Witam Wszystkich
Moj temat jest po to zakładam żeby wypowiedziały się silniejsze osoby grajace w ta grę co uważają o potach na wojnie czy sprawiedliwe według nich jest gra gdzie osoba dużo slabsza bije osobę numer 1 w rankingu ledwo wychodząca z respowna powiem tak moim zdaniem te poty powinni admini usunąć bądź druga opcja zostawić ale bez możliwości wielokrotnego użycia bo ludzie tam stoją do bólu

Napiszcie pod tematem wasze odczucia może administracja się tym zajmie bo tak być nie powinno po co się rozwijać skoro i tak na samych potach jesteś silniejszy :)

2016-07-21 20:41

Rozwijasz się dla rankingu ogólnego, dla aren, dla Bitw Zmierzchów (zwłaszcza finałowych walk). Tak samo można by dyskutować o wzmacniaczach na Bossie Świata - w końcu czemu ktoś z o połowę niższa walecznością ma przebijać dmg osoby top1 w rankingu? Jak i o Pojedynku Bogów gdzie również za energetyki wzmacniasz staty żywiołaków.

Każdy ma równy dostęp do Eliksiru Klanu na Wojnie Klanowej - bez konieczności doładowywania kont, z obu stron mapy znajduje się równa liczba spotów z tymi eliksirami, i każdy bez względu na to czy słaby czy mocny ma możliwość z nich skorzystania.

Zniesienie ich spowoduje, że gracz silniejszy stanie się tam w zasadzie nieśmiertelny - i piszę to jako osoba znajdująca się w chwili obecnej na 1 miejscu w rankingu serwera 2 na którym i Ty grasz.

Dla przykładu zarówno Ciebie jak i mnie w tej chwili mało kto na serwerze byłby w stanie zabić bez tych eliksirów. A przez to w zasadzie 2-3 osoby z wysoką wartością waleczności dominowałyby w czasie walk - w tej chwili liczy się zarówno aktywność klanu jak i zgranie - i chyba tak powinno być. Natomiast myślę że nie byłoby złym pomysłem wprowadzenie jakiegoś rodzaju limitu - przykładowo max 5-10 szt., wtedy taki gracz 700k waleczności nadal ma szanse jakiś sensowny dmg zadać, ale już nie zrobi to z takiego gracza 250k maszyny do zabijania...

Jednak większym problemem są moim zdaniem błędy występujące w tej rozgrywce - typu niemożliwość zaatakowania niektórych graczy z drużyny przeciwnej jeśli w trakcie wejścia na wojnę klanową gra im się automatycznie zrestartuje...

2016-07-21 21:22

moze z 250 k maszyny do zabijania poty nie zrobią ale z 700-900 czy 1 mln tak :) i sam dobrze o tym wiesz a piszesz tak ponieważ wiesz ze wtedy każdy miałby szanse a nie wygrywała by liczebność tylko , mówisz mi o równych szansach według Cb gracz z 700-800 waleczności z potami x niewiadomo ile zabija mię na strzała to jest sprawiedliwe pozdrawiam Cb i twój klan co stoi w potach no stop włącznie z tobą :)

Może Ty sam się boisz o to ze bez potów już nie będziesz miał tak kolorowo bo nie jest tak jak napisałeś ze liczy się zgranie gdyby tak było nie stałby ciągle w potach z klanem skoro są równe szanse bo w innych klanach nikt tyle nie stoi co u was :)

Btw pisze osoba która jest top 1 haha jak wygra z botem :D bo bez bota przegrywa :D

2016-07-21 21:43

Ty tak na poważnie czy robisz z siebie zwyczajnie ofiarę?

riper napisał(a):
bo w innych klanach nikt tyle nie stoi co u was :)

No to ciekawe czemu tyle razy padałeś właśnie w trakcie ładowania tych potów :roll:

Każdy korzysta z potów - czy nisko czy wysoko poziomowy, sam z nich korzystasz na bieżąco. Bez nich... cóż... powodzenia :) Zwracam uwagę, że mi one nie przeszkadzają, tak, również z nich korzystam bo po to są.

riper napisał(a):
Btw pisze osoba która jest top 1 haha jak wygra z botem :D bo bez bota przegrywa :D

Hmm... Ty tak na poważnie? Czy po prostu nie potrafisz przyjąć opinii od człowieka który wyszedł z klanu w którym z Tobą był? Przegrywam z Tobą? Ciekawe w takim razie skąd tytuł "Złoty król" od kilku tygodni... Bo odnośnie tego bota to rozumiem że chodzi Ci o arenę... A może nawiązujesz do tych 2 walk na Bitwie Zmierzchu które z Tobą dzisiaj przegrałem? :) Bo jakoś do tej pory Ci się nie udawało...

To temat opinii graczy, a nie najeżdżania na moją osobę - nie chcesz poznać opinii innego gracza - pisz do Centrum Obsługi Klienta, nie na publiczne forum :lol:

2016-07-21 22:07

Zloty król haha jak nie piszesz o Bosie to teraz o Bitwach co Ci daje ten Tytuł Zloty Król który zyskujesz za każdym razem wyrywasz bo ja pracuje i dobrze wiesz ze mię nie ma czekasz do samego wieczora żeby atakować w arenie bo się boisz ze nie dasz rady chłopaku nie oczekuje twojej wypowiedzi bo wcale nie jesteś dobrym graczem

pamiętam co pisałeś będąc w klanie jeszcze ze mną Ten zywiolak to zły tamten to slaby dla mnie nagle grasz tym ustawieniem co ja może wymyśl coś sam pokaz ze umiesz i mię zaskocz a nie ściągniesz po kimś build i się popisujesz kasy ładujesz coraz więcej żeby nie spaść waleczności tez masz więcej i no stop po dupie masz :D I to nazywasz tym Zlotym Krrolem ok to nim badz haha i może pochwal sie ta swoja Akara i tym buildem wodnym którym miałeś grac kolego

Zapomniałeś co pisałeś o Lokim teraz nim grasz haha każdy to potwierdzi to samo powiem o Brezysie i Herze :) puki co nie uważam Ciebie za rywala bo w końcu kasa Ci się skończy która lądujesz na dwa konta i już nic Ci nie pomoże bo grasz moim ustawieniem praktycznie naśladujesz każda moja zmianę wiec nie oczkuje twoich wypowiedzi tylko ludzi mądrzejszych od Cb

2016-07-21 23:58

riper napisał(a):
co Ci daje ten Tytuł Zloty Król który zyskujesz za każdym razem wyrywasz bo ja pracuje i dobrze wiesz ze mię nie ma

Hmm... będąc online, grając aktywnie (w sensie, że aktywnie bierzesz udział w eventach) i wypowiadasz się na czacie... tak, nie ma Ciebie... Ja również pracuję i co z tego? :)

riper napisał(a):
nie oczekuje twojej wypowiedzi bo wcale nie jesteś dobrym graczem

1. Nie twierdziłem (i nie wmawiaj komuś swoich urojeń) że jestem w swoim mniemaniu dobrym graczem, popełniam błędy jak każdy :) Ale: jestem graczem a to dział "opinie graczy" - reasumując: mam prawo do wypowiedzenia swojej opinii :)

riper napisał(a):
czekasz do samego wieczora żeby atakować w arenie bo się boisz ze nie dasz rady

Czekam do okolic odbioru nagród - zgadza się, czemu? Bo nie mam ochoty pilnować tego co chwila - jak sam wspomniałeś, walka odbywa się z automatem i nawet ktoś o 10-15% słabszy może dać radę dzięki dobremu doborowi żywiołów - mam Cię uczyć grać czy co?

riper napisał(a):
pamiętam co pisałeś będąc w klanie jeszcze ze mną Ten zywiolak to zły tamten to slaby dla mnie nagle grasz tym ustawieniem co ja może wymyśl coś sam pokaz ze umiesz i mię zaskocz a nie ściągniesz po kimś build

Poważnie? Here miałem jako pierwszy tylko ją podbijałem (o czym wiedziałeś) i raptownie Hera jest u Ciebie w szyku również :roll: No ale ok kopiuje... 20 jak nie 30 graczy ma niemal identyczne buildy bo się sprawdzają i je się w ten sposób dobiera pod kajdany/talenty... inaczej się nie da... mam sobie nie istniejące powiązania żywiołaków wymyślać bo jaśnie wielmożny Riper sobie tego nie życzy? :lol:

riper napisał(a):
i się popisujesz kasy ładujesz coraz więcej żeby nie spaść

Kasę ładuję gdy mam na to ochotę, bo mnie stać - niby Ty tego nie robisz? Żeby za mną nadgonić wbiłeś już VIP7 (gdzie ja mam VIP6, a chyba wiadomo jaki jest przeskok pomiędzy :) ) Tekst godny hipokryty :)

riper napisał(a):
i może pochwal sie ta swoja Akara i tym buildem wodnym którym miałeś grac kolego

Nie miałem, a nadal mam zamiar :P Ale na to przyjdzie czas :) Trenuje się, rozwija się, zmienia - ale nadal nie przekreśliłem tamtych planów.

riper napisał(a):
puki co nie uważam Ciebie za rywala bo w końcu kasa Ci się skończy która lądujesz na dwa konta i już nic Ci nie pomoże

Od mojego portfela to Ci 3 kroki w bok :) I bez obaw nie skończy się :) PS. Moja kobieta ma ledwie VIP3, a i tak dość często od niej obrywałeś :P

Poza tym... Poważnie? Topowy donator na serwerze narzeka na kogoś że też donatuje? Nie wiem czy to rodzaj żartu czy jak :)

riper napisał(a):
nie oczkuje twoich wypowiedzi tylko ludzi mądrzejszych od Cb

1. Naucz się pisać.
2. Mądrzejsi ode mnie nie wdadzą się w dyskusję z Tobą :)
3. Podchodzisz troszkę zbyt poważnie do tej gry... tak GRY, wrzuć na luz :P

Chyba ten temat poleci do kosza za solidny off-top :roll:

2016-07-22 0:30

Poleci do kosza bo co prawda Cie w oczy kuje nigdy nie byles dla mnie przecinkiem z Hera tez wymyśliłeś koleś potwierdzi to Xotli do którego pisałem o Herze nagle ty ja wystwileś jako pierwszy bo wcześniej zrobiłeś to jesteś tym od którego sciąganolem ok niech tak będzie :) a co do vipa niedługo to ty mię przeskoczysz bo ostatnio nie ładuje już kasy w to wiec nie wmawiaj mi :D wiec ze nie pogodzisz się z tym ze mam racje :)

wiec skończ swój spam bo mię nie interesuje twoja opinia i nie komentuj czegoś czego będziesz bronic byle nie przegrać ze mną jak te potiony :)

A ja będę pisał z ludźmi na poziomie bo ty widać nie jesteś spamując mój temat nie dając innym możliwości wypowiedzi :)

a Admini przez takie coś nie biorą później na poważnie tematu bo robisz mi tu spam

2016-07-22 0:59

riper napisał(a):
nigdy nie byles dla mnie przecinkiem

Ciekawe :roll: No wręcz bardzo ciekawe :) Aż zacznę robić screeny :)

riper napisał(a):
ty mię przeskoczysz bo ostatnio nie ładuje już kasy w to wiec nie wmawiaj mi

Ha! Dobre :)

Po 1. Będę doładowywać tyle ile i kiedy będę mieć ochotę - jak już pisałem 3 kroki w bok od mojego portfela :)
Po 2. Koło fortuny z przed 2 dni - ciekawe kto tam widniał w losowaniach, Ty i Xo czy ja? :)

riper napisał(a):
wiec ze nie pogodzisz się z tym ze mam racje

Yyy nie zbyt zrozumiałe to zdanie, ale odnośnie końcówki - chyba śnisz :) Doprowadziłeś do sytuacji gdzie stałeś się pośmiewiskiem całego serwera :roll:

riper napisał(a):
wiec skończ swój spam bo mię nie interesuje twoja opinia i nie komentuj czegoś czego będziesz bronic byle nie przegrać ze mną jak te potiony :)

A ja będę pisał z ludźmi na poziomie bo ty widać nie jesteś spamując mój temat nie dając innym możliwości wypowiedzi :)

a Admini przez takie coś nie biorą później na poważnie tematu bo robisz mi tu spam

A żebyś wiedział że skończę, ale z innego powodu niż go sobie ubzdurałeś, znudziła mnie rozmowa z kimś na Twoim poziomie inteligencji :D Wmawiaj sobie co tam chcesz - zwróć uwagę tylko na 1 fakt, bardzo istotny, pogrubię co byś zrozumiał: wypowiedziałem się na temat, nie jako "w moim mniemaniu dobry gracz" ale jako gracz z serwera 2 na którym i Ty grasz, w zamian naskoczyłeś na mnie jak małpa na turystów z orzeszkami :P

Mamy w tej chwili 6 serwerów, nie 1, nawet nie 2, tylko 6... a jako jedyny obrywając na Wojnach Klanów płaczesz jakie to te walki są nieuczciwe. Mój pierwszy post w tym temacie był całkowicie na temat, sam sobie zrobiłeś tu offtopa najeżdżając na mnie, bo śmiałem odejść z Magry klanu :roll:

2016-07-22 1:30

Pośmiewiskiem serwer haha dobre wiesz gdzie mam zdanie twoje i twojego klanu :) wiec skończ proszę dlaej to ciągnąc bo pośmiewisko to Ty z siebie robisz na tym forum ja zaczynam jedno Ty wchodzisz zaczynając od Bosa potem na walki w bitwach co wgl nie było tematem tego posta kolejna sprawa mówisz ze tylko ja placze o te wojny a ja tez słyszę opinie innych graczy wiec Twój klan mię mało obchodzi któremu te poty są na rękę

Co do gry ze Ty pracujesz i możesz być może ty takim trybem pracujesz ja nie i nie zostawię pracy żeby się z tobą bić w arenie :) a twoim kontem gra inna osoba i może temu powinni również się przyjrzeć admini ze Cie nie ma to ktoś nim gra inny

ja napisze słowo a on 10 nie wiem ile mam pisać do tego Goscia ze jego zdanie mię nie interesuje prosilbym o usuniecie tego spamu zostawienie zapytania adminów bo zepsuł cały post swoimi chorymi wywodami :D

2016-07-22 1:47

riper napisał(a):
prosilbym o usuniecie tego spamu zostawienie zapytania adminów bo zepsuł cały post swoimi chorymi wywodami :D

To lepiej przeczytaj co sam piszesz :lol:

riper napisał(a):
ja zaczynam jedno Ty wchodzisz zaczynając od Bosa potem na walki w bitwach co wgl nie było tematem tego posta

Mylisz się... lub nawet nie wiesz co piszesz :roll:

Temat założyłeś odnośnie potów na Wojnach Klanowych - zwyczajnie porównałem je z innymi boosterami dostępnymi w grze - między innymi energetykami dostępnymi na Bossie Świata oraz Pojedynku Bogów - i to i to booster - jak najbardziej na temat...

Zadałeś pytanie, cytuje:
riper napisał(a):
bo tak być nie powinno po co się rozwijać

Odpowiedziałem w jakim celu masz "podstawowy" rozwój konta :roll: W ogóle wiesz co piszesz?

Zarzucasz mi, że piszę nie na temat, od pierwszej mojej wypowiedzi siadłeś na mnie, dlaczego? Bo mnie nie lubisz? Kij mnie to interesuje tak szczerze mówiąc, ale skoro temat jest skierowany do administracji i znajduje się w dziale "opinie graczy" to ja, jako gracz, również mam prawo się w nim wypowiedzieć.

Zwróć nawet uwagę, że poniekąd poparłem Twoją "uwagę" o potach, co najwidoczniej umknęło Twojej spostrzegawczości (czemu mnie to nie dziwi? :roll:)

I tu cytując samego siebie:
redian napisał(a):
Natomiast myślę że nie byłoby złym pomysłem wprowadzenie jakiegoś rodzaju limitu - przykładowo max 5-10 szt., wtedy taki gracz 700k waleczności nadal ma szanse jakiś sensowny dmg zadać, ale już nie zrobi to z takiego gracza 250k maszyny do zabijania...

EoT z mojej strony :)

2016-07-22 1:58
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ]