Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Kryształy po kociemu 
Autor Wiadomość

Jeśli chodzi o dojście do top1-10 ja zaczynałem dużo później niż inni i bez ładowania jestem 7my zona gra jeszcze krócej jest 21sza to już tylko cierpliwość.

Jeśli chodzi o blokowanie sorka kotek ale ty jesteś w tym mistrzem a jak się przy burzyłem o to wyczytałem "zmień szyk" a nie ze ktoś robi wina bo za ciężko było klepać jak HP lecą. Wiec jak bym miał 1 żywiołaka nie przeszkadzało by Ci zbieranie prze zemnie kryształów.

Do twojego subiektywnego po kociemu myśleniu dorzucam swoje 3 grosze.
A kto chce pomocy ją dostanie, ale nie lubię być zmuszany do pomocy koksowi

2017-01-10 20:17

Witam ponownie i raz jeszcze chciał bym wrócić do tematu zatrzymywania graczy na kryształach . Po pierwsze jak to się robi . Wykorzystuje się do tego bufa czy tez de-bufa chodzi czas w jakim nie możemy zabić oponenta. Atak w tym czasie stopuje przeciwnika i jeśli jest on nie aktywny to zostanie w tym miejscu w którym został zaatakowany do czasu aż nie zaatakuje go ktoś ponownie . Po co to robić . Ano po to by ktoś kto uważna ze jednak lepiej nie zmieniać szyku , być może ten zły kot i inne koksy będzie miał wtedy trudniej a możne i nie zrobi limitu na kryształach. Luzina uwaga nie bierzcie tego do siebie , może powodem jest obawa ze ktoś straci miejsce na arenie . Szyk obronny można na arenie zablokować , robi się to wchodząc na arenę i ustawia szyk obronny (na dole ekranu). Każda zmiana szyku po za arena nie wpływa na szyk obronny na arenie(jeśli jest zablokowany) . Tak więc Jest to metoda na eliminacje kogoś kto ma silny szyk. Tak na marginesie jeśli drogi fenix84 pamiętam to napisałem zmień szyk lub stan z boku a w odpowiedzi napisałeś bym się kopnął w czółko bo nie będziesz zmieniał szyku dla kogoś co ma prawie 4kk wal . Co nasuwa mi taka dygresje jeśli kogoś ciężko pokonać to lepiej go zastopować i mieć jeden problem mniej do czego zachęcam wszystkich z mniejsza wal. (Albo koksy będą zmieniać szyk będąc na afku albo będą stali obok i nie będą bici) Zachęcam do zmiany szyku na pojedynczy każdego niezależnie od waleczności ułatwia to nabijanie wszystkim . Mam jeszcze taka prośbę aby zaprzestać pisania jaki to niezgadzanie się już z moim myśleniem a podanie jakiegoś pomysłu jaki to można by zastosować by na kryształach by grało się lepiej .
Pozdrawiam serdecznie moich oponentów jak i zwolenników moich metod ( poza tymi którzy uzurpują sobie prawo do obrażania innych )

2017-01-11 12:09

Poradniki pisza najczescie osoby, ktore cos reprezentuja - w twoim przypadku sie to nie stosuje - jests taki sam klamca jak dragon podszywajacy sie pod GM'a i sprzedajacy bajki, ze na s1 nie chcial miec ikonki, zeby graczy nie denerwowac.
To nie jest poradnik 'krysztaly po kociemu' - krysztaly po kociemu (+2 nieodlaczne minionki) wygadaja tak: bic wszystko co sie rusza, nie pozwalac podniesc blokow, ignorowac prosby graczy o niebicie'
To co napisales to sa ustalenia, ktore probowalysmy wprowadzic i nas olales, teraz jak ci sie pod d* pali bo gracze maja coraz wyzsza walecznosc i oddaja, a my potrafimy gonic za wami non-stop nagle robisz sie swiety i milusi... pfff - Jepetto bylby z ciebie dumny.
ostatnio napisalam, ze pobserwuje zmiany ? i co ..nic sie nie zmienilo - potrafiliscie zastopowac mnie na pol dnia, zebym nie nabila 1000 punktow

spojrzmy teraz na te kocie teorie ze strony liczb: krysztaly sa 3x dzinnie (3godziny potem 1 godzin i na koniec 2.5 godziny) jakim ciamajda lub chamskim graczem trzeba byc, ze udawac ze przez tyle czasu robicie 10tys czerwonych; gdzie jak przypuszczam Rafi potrafi to sam zrobic w 2 godziny nie stosujac stopowania, ciaglego kilowania z pomoca innych graczy - staje na krysztale i tlucze co przylatuje, nikt z graczy nie protestuje
drugi waspekt, wasz walecznosc lacznie ty i 2 minionki macie (4mln + 3.7 + 3.7) kontra ja + oHoH (2mln + 2.7) - i potrafimy mimo waszej upierdliwosci zrobic krysztaly i ciagle was bic, nie stopujac i manipulujac graczami, ledwie 4.7mln przeciw 11.4mln walecznosci
trzeci aspekt narzucanie twojej woli reszcie - serwer to nie twoj klan i na serwerze sa ludzie, ktorzy maja wlasne zdanie (dosc czesto bardziej wywazone i uwzgledniajace interesy serwera) i potrafia go bronic, jezeli bedziesz dalej narzucal swoje dziwne wizje innym to w klanie zostaniesz sam ze swoimi 2 minionkami lub polaczysz sie z gangiem, z ktorym duzo ustawek robicie

co do graczy - macie wlasne rozumy i widzicie jak to wyglada, mozecie byc wykorzystywani przez kotowatych, ktorzy pieknie pisza ale nic za tym nie idze lub stakowac buffy, atakowac jako pierwsi i w ten sposob dawac do zrozumienia, ze macie swoje prawa, a nie tylko 'kocie czy mozesz przestac bic'

pozdrawiam Frania, ktora moze nie jest doskonala ale nie toleruje postaw i klamstw kotowatych (z doswiadczenia wiem, ze kotowaci rozumieja tylko i wylacznie argument sily, dlatego koxow ktorych nie moga pokonac omijaja i nie bija - nazwy znacie sami)

2017-01-12 12:17

Witam

Niezaprzeczalnym faktem jest, że graczom z niskimi lvl ciężko jest robić kryształki i to nie podlega wątpliwości... Mimo wszystko na S2 nie ma chyba z tym większego problemu, bo zawsze idzie się dogadać. Pomagają sobie gracze nawet z "konkurencyjnych" klanów i to jest bardzo fajne jeżeli chodzi o serwer drugi... Ale nie o tym...

Do całego poradnika dorzucił bym jedną uwagę...

Farmienie na respie jest irytujące, ale pod warunkiem, że nie jest wcześniej ustalone. Ja mając 2,5kk waleczności, chcąc pomóc osobie z 1kk waleczności ustawiam się na respie z minimalnym szykiem a ona tłucze tylko mnie, nie musząc latać z obozu do obozu... Szybciej to idzie. Irytujące jest jak pomagasz jednej osobie a gracz "czterowmilionowy" subiektywnie i notorycznie to wykorzystuje.

Tyle ode mnie... Mam nadzieję, że napisałem wszystko zrozumiale ;p
Pozdrawiam
Casso S2.

2017-01-22 9:54
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2