Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Kryształy po kociemu 
Autor Wiadomość

Kilka moich porad jak to milo by było robić kryształy bez nienawiści i wyzywania się
1. Ustalić miedzy graczami kto robi wygrana ( może nie być to proste ;) )
2. Jeśli uda się spełnić punkt pierwszy nie bijcie tej wieży a gracze robiący wygrana powinni zbierać bloki kryształów ze środka
3. Miło jest aby gracze afkujacy zmieniali szyk na pojedynczy czyli taki z jednym żywiołakiem (łatwiej jest zdobyć kile i punkty zabójstw )
4. Nie bić graczy stających z boku wieży
5. Nie bić się na repie
6. Pisać do siebie jeśli potrzebuje się podnieść blok kryształu lub wymienia się kilami z inny graczem (dzięki komunikacji można uniknąć wiele nieporozumień)
7. Nie udawać afk

To taki mój punkt widzenia

2017-01-09 15:27

Dorzuciłbym jeden punkcik do tego co napisałeś a mianowicie:

Jeżeli więcej niż jedna osoba atakuje os. afkujące przy jednym krysztale to po każdym ataku odejść kawałek na bok by umożliwić atak innej osobie z tego samego lub innego obozu[Atakowanie na zmiane]
( Jeśli osoba z naszego obozu staje w "tłoku" osob afkujących to cięzko jest przeprowadzić atak ponieważ klika się właśnie na tą osobę a nie na przeciwnika)

Doskonale się sprawdza taka metoda gdy na bitwie jest pow 20 osób.

Pozdrawiam

2017-01-09 23:35

Zbieranie żółtych banknotów (tak mi się wydaje) na chwile obecną wygląda tak :
- 400 za udział w rundzie bitwy Kryształów
- 50 (max100) za podniesiony blok
- 150 za wygrana rundę
max 650 na rundę
Co do kontrowersyjnego stopowania afkujacych na kryształach ma to dwa aspekty .
Po pierwsze regulacji zdobywanych przez dana wieże punktów .
Po drugie oddzielenie graczy z dużą walecznością od grupy która się bije na wieży.

2017-01-10 11:37

ciekawe wigilia minela i w koncu kot sie ludzkim glosem odezwal, brawo

wszystko bardzo fajnie jak sie bedziecie do tego stosowac (kot76,linda,gdybytak) - do tej pory ignorowaliscie wszystkie prosby graczy o przestanie permamentnego farmienia i bicia wszystkiego co popadnie, dopiero ciagle bicie was na krysztalach + poprawia dzialania buffow po smierci przyniosla pozytywny rezultat i teraz slabsi moga wam oddawac stakujac 2-6 buffow

stopowanie: nadal nie widze uzasadnienia, bo tylko wy filtrujecie w ten sposob - dodatkowo nie wiecie czy graj juz zebral 1000 punktow czy nie - czyli stopowania uniemozliwia graczowi ich zebranie; nie rozumiem tego podejscia bo jestescie top5 walecznosci na serwerze i bijecie kazdego jak chcecie (chocby wczoraja pomagalam Rafiemu z wygrana i nikt stopowania nie uzywal, on bil ja zbeiralam krysztaly na srodku)

metoda podana przez marivio tez jest stosowana na s6 i sprawdza sie dobrze

poradnik naciagany, po kociemu krysztaly wygladaly do nie dawna tak 'bic wszystko co sie rusza, 10000 czerwonych banaknotow sie nam nalezy jezeli sie nie podoba to ....' - to nie zart, to slowa jakie otrzymalysmy z oHoH gdy chcialysmy wyprosotwac temat farmienia krysztalow dawnooo temu

pkt.5 - zacznijcie do sami stosowac, bo do tej pory korzystasz kocie z bicia na/przy respie

dodam jeszcze jeden punkt: brak kotowatych na krysztalach = brak problemow (normalni gracze nie farmia 10tys czerwonych tylko robia zadanie dzienne i zostawiaja postac afk)

na podsumowanie:
Obrazek

2017-01-10 12:24

Spieszę z wyjaśnieniem zatrzymywanie powoduje wolniejsze zdobywanie punktów przez przeciwna wieże co ma wpływ na wynik rundy (wygrana ) i raczej ktoś stoicy na afatyku i tak zdobędzie 1000 kryształów potrzebnych do zadania jak nie w tej rundzie to w następnych .
Jak wspomniałaś kryształy po kociemu to mój subiektywny poradnik i polecam każdemu robienie limitu (a jak ktoś nie chce lub nie ma czasu to jego wybór i moim zdaniem nie ma to związku z tym czy ktoś jest normalny czy tez nie )
Co do bicia na respie raczej chodzi mi nie oto ze ktoś się wymienia na kile a permanentnym biciem graczy na respie przez silniejszych czego ja nie robię (wyjątek frania czasem dostaje ale chyba wie za co )
Zdobyłem w wygranej rundzie 700 żółtych wiec coś ze zbieraniem kryształów ze środka jest na rzeczy (może wielkość bloku)
p.s. cieszy mnie bardzo ze komuś pomagasz

2017-01-10 13:36

spiesze z wyjasnieniem ze nie Tobie decydowac kto i kiedy zdobedzie 1000 punktow, ucz sie od Rafiego jak to mozna robic bez dziwnych wymuszen

co do Twojego poradnika, tu masz wczesniejsze tematy gdzie probwalysmy rozwiazac temat krysztalow i bylo to przez Ciebie (i kotowatych) olewane, potem nawet byl tydzien testow pewnych ustalen, ktore zerwaliscie
viewtopic.php?f=86&t=1138
viewtopic.php?f=86&t=994

co do bicia mnie na respie (i oHoH) - mamy prawo wyrazac swoje opinie, a to ze nie pasuja do Twojej wizja farmienia 10tys czerwonych pokazuje tylko jaki jestes faktycznie. Rafiemu (i innym) pomagamy z mila checia bo nie sa tak pazerni jak ty.

do do poradnika czas pokaze czy sie do niego stosujesz, bo tak ci obecnie wygodnie czy tez wyciagnales jakies wnioski

p.s.
nie wierze w twoje dobre checi, wg mnie to jedynie koniecznosc dostosowania sie do obecnej sytuacji zmusila cie do zmiany sposobu farmienia, ale kazdemu nalezy dac szanse - wiec poczekam i poobserwuje, moze cos sie faktycznie zmienilo, ja tez nieomylana nie jestem - wtedy zdjeme was z bl :)

2017-01-10 13:56

max punktacja zolte od oHoH - 700
Obrazek

2017-01-10 14:53

Skoro zaszczycasz mnie ponownie odpowiedzią w moim subiektywnym jak wspomniałem wcześniej poradniku raz jeszcze to wykorzystam . Nie odbieram a ni Tobie ani nikomu innemu prawa wyrażania swojego zdania czy tez opinii pod warunkiem ze nie godzą w moja lub cudza godność . Odniosę się zatem merytorycznie do twoich poruszonych wcześniej kwestii . W wyżej wymienionych postach zgłaszałaś problem nie działających lub źle działającego buffa za co raczej nie biorę odpowiedzialności i gorąco zachęcam do założenia własnego wątku np. frania na kryształach. W mojej skromnej opinii farmienie na kryształach jest obopólna korzyścią afkujacych jak i farmiacych (czerwone banknoty nie biorą się ze zbierania kryształów na wieży ). Wina zaś za nieudany eksperyment zmiany mojego podejścia do farmienia chętnie się z tobą podzielę gdyż to ty nie przestrzegałaś umowy zawartej z ohoh. Co do nauki to staram się uczyć od każdego kto jest wstanie mnie czegoś nauczyć choć nie wiem czym bicie wieży przez rafiego rożni się od mojego bicia wieży ( pewnie lepsza technika , czyste ciecia , ja bije bardzo niechlujnie ) . Ostatnia i przed ostatnia kwestia to wiara która nie będę się zajmował a co do twojej nieomylność czy tez omylność pozostanę subiektywny ale jak wspomniałem wcześniej każdy ma prawo do własnych opnij . Zapewne nie jestem bez winy ale jestem tylko kotem a koty jak wiadomo są małostkowe i pamiętliwe za co przepraszam i obiecuje poprawę (albo i nie czas pokaże)

2017-01-10 16:31

w watku o krysztalach tez napominalam o sytuacji na krysztalach, w drugim linku
viewtopic.php?f=86&t=1138#p3012 masz dokladne opisanie problemu

co do umowy z oHoH - Farrk przekazal jej na drugi dzien po zdarzeniu ze zrywacie bo zaatakowalam linde czy gt (z mojego pkt widzenia wygladalo to w ten sposob: standartowo linda lub gt mnie zaatakowala bedac afk , potem stanela z boku - oddalam stojacej z boku skoro potrafi mnie bic to widocznie umowa nie obowiazuje - ani slowa na swiatowym wtedy nie padlo, a wtedy jeszcze nie mialam was na bl - czyli bardzi wygodne podejscie to tematu)

co do poradnika powinienes napisac calosc, np
'ja kot , krysztalowy rzeznik i moje pomocnice bilismy wszystko co sie rusza na krystalach przez pol roku non-stop, przez wszystkie rundy. teraz sie zmeinilem i proponuje taktyke ktorej uzywaja juz od dawna starsze serwery - nie powoduje on tyle problemow..... itp itd'

jak napisalam poprzednio - zobacze jak to funkcjonuje, w poradniku zawarles prawie wszystkie informacje ktorych poprzednio nie zrealizowaliscie - traktuje(my) to jako nowy start i dziekujemy za podjecie rozsadnej decyzji

czym sie rozni bicie Rafiego od Kot76+linda+gt -? tym samym czym roznia sie te postacie w grze (na Rafiego nie widzialam zeby ludzie pisali 'przestan' 'spadaj' odp* sie' 'pozwol chociaz zebrac krysztal', itp)

moze utniemy stare animozje w tym punkcie i zaczniemy realizcje poradnika - bedzie to z korzyscia dla calego naszego serwera, jak pewnie zauwazyles przestalysmy Cie dzisiaj bic :)

pozdrawiam i ciesze sie z Twojej inicjatywy, nie wnikam dlaczego - taki 'nowy start' na krysztalach

2017-01-10 17:46

Ogólnie cała gra jest nie sprawiedliwa, każdy tryb czy kryształy, bitwa zmierzchu i inne :) Zawsze osoby z małą walecznością maja ciężej wszystko robić, po prostu są traktowane jako punkt który da ci zaliczyć szybciej zadanie. Każde nowo założone konto nie jest w stanie przybliżyć się do topki:) Co za tym idzie serwer zmusza do ładowania diaxów, by dogonić topowych graczy (sporo diaxów). Każda bitwa za zajęcie 1 miejsca posuwa dalej konto do przodu, np, Arena gracz (top1 dostaje 30 fragmentów, czyli co 2 dni ma 1 diamentowy klucz, co mu daje korzyści). Głównie w tej grze ważny był start kto pierwszy się przybliżył do top1 graczy nabiera przewagi i zostawia rywali za sobą. Ci co mają serce zrozumieją "Chodź zabijesz mnie jeszcze 60 razy i zaliczę zadanie" "lub pyta się kto go zabije 60 razy" to przykład, reakcja jaka nastąpiła z naszej strony zmieniliśmy szyk na 1 żywiolaka ale i tak był za mocny dla niego miał 70 lvl, koledzy od nas z klanu z mniejszym lvl zmienili szyk i mu pomogli. Gra naprawdę jest nie sprawiedliwa ciężko pogodzić by każdy był zadowolony...

Dla mnie trzeba zmienić na nowo kryształy i wiele innych, niech zrobią by każdy miał na kryształach 1000 waleczności gracz z 30lvl czy też z 99lvl i wygrywa losowo 50%szansy + miksturka ataku która zwiększa do 100% szanse an wygrana na 10s, zostawić mikstury bloku ciosu i ataku by się respiły w losowych miejscach po całej mapie. Np. spada 3 miksturki ataku i 2 obrony. To i topowi gracze odczują na swojej skórze jak czuja się gracze z małymi lvl ;)

2017-01-10 19:19
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona